[#1] SDK_Quit() i śmieci w logu.
Mój program pisany pod SDL zaczął nagle śmiecić w logach przy zamykaniu go. Nie zawsze ale raz na 3-4 wyjścia jednak śmieci są. Jednak śmieci są pomiędzy tekstem "tralalala 1" a "tralalala 2", a między nimi jest już tylko wywołanie funkcji SDL_Quit(). Wygląda to tak:
kprintf("tralalala 1n" );
SDL_Quit();
kprintf("tralalala 2n" );

Czy to oznacza, że to nie moja wina tylko SDL czy jednak wina może leżeć po stronie mojego śmietnika?

[#2] Re: SDK_Quit() i śmieci w logu.

@MDW, post #1

Oczywiście wina leżała po mojej stronie. Hity były spowodowane problemami, które powstały w trakcie działania programu ale informacja o tych problemach wyskakiwała dopiero po SDL_Quit(). Tak więc pytanie jest już nieaktualne. Wszystko jest ok.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem