[#1] kompilator pascala
mam problem z kompilatorem pascala. Chciałem skompilować program, który napisałem w free pascalu kiedyś na PC. Kłopot ze znalezieniem kompilatorów w sieci sprawił, że ściągnąłem ten: http://aminet.net/package/dev/lang/fpc110aami Napisane jest, że to kompletny kompilator, a mój program korzysta jednak z crt. I tu problem, bo zarówno na prawdziwej Amidze, jak i pod WinUAE, w folderze bin nie ma aplikacji, którą można by uruchomić. Zawsze pojawia się okno z informacją, że nie da się uruchomić. Prosze o informacje jak to rozwiązać albo jakiegoś działającego linka do porządnego kompilatora
[#2] Re: kompilator pascala

@mars, post #1

High Speed Pascal daje radę, tylko trochę się na obiektach wywala.

[#3] Re: kompilator pascala

@mars, post #1

newcli
cd naped:sciezka/bin
list
?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem