kategoria: ANSI C
[#31] Re: Literatura do nauki programowania w C w języku polskim

@ppascal, post #30

a białe jest czarne pomysł

Ps. sorki, że się wcinam ale zwyczajnie sobie czytam i mam wrażenie, że próbujesz coś takiego sugerować inicjatorowi wątku.


@Ender zobacz sobie jeszcze to może Ci podpasuje.




Ostatnia aktualizacja: 02.04.2012 11:50:54 przez ede
[#32] Re: Literatura do nauki programowania w C w języku polskim

@ede, post #31

Dzięki zobaczę. Tak czy siak zaryzykowałem książkę Prady. A tak poza tematem, jak tam Twoje graficzne zacięcie? Zastanawiam się nad projektem i przydaliby się graficy itd.
[#33] Re: Literatura do nauki programowania w C w języku polskim

@Ender, post #32

Heh, "zacięcie" w pewnym sensie, wygląda na to, że chwilowo odpuściłem z 3D - czekam na Kray-a 3.0 :), a tak serio to zacięcie ostatnio przekłada się na fotografię i dłubanie przy ArtEffect4 (w celu jego usprawnień). Co do projektu (gry jak się domyślam) i mojego w tym udziału to myślę, że mógłbym "dorzucić swoją cegiełkę" w odpowiednim czasie, aczkolwiek weź pod uwagę, że kompletnie nie mam doświadczenia w tworzeniu grafiki do gier ;), mógłbym ew. zbudować jakiś obiekt/obiekty architektury ale nie postać raczej.
[#34] Re: Literatura do nauki programowania w C w języku polskim

@ede, post #33

Odezwę się na maila, myślę, że jeszcze przed świętami i pogadamy.
[#35] Re: Literatura do nauki programowania w C w języku polskim

@Ender, post #1

moze ta ksiazeczka zainteresuje, z opisem ansi c99

http://helion.pl/ksiazki/c-leksykon-kieszonkowy-peter-prinz-ulla-kirch-prinz,cleksk.htm
[#36] Re: Literatura do nauki programowania w C w języku polskim

@gx, post #35

Dzięki za sugestię. Kupiłem książkę Praty. Ta pierwsza o której wspominałem i powiem naprawdę super dla laika.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem