kategoria: AMOS
[#1] Amos pro i AGE 1.01
Na tej stronie jest takie coś :
http://www.underwaredesign.com/?page=programs.A-G-E-

Podobno Advanced Graphics Library For Amos AGA Amiga wykorzystuje kości AGA.
Czy ktoś wypróbował już taki dodatek ? Ja szczerze powiedziawszy nie wiem jak go zainstalować a poza tym mam tylko a500 i winuae.

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2012 19:44:53 przez djpiotrs
[#2] Re: Amos pro i AGE 1.01

@djpiotrs, post #1

Zadałeś sobie trud rozpakowania archiwum i przeczytania pliku readme?

Benedykt Dziubałtowski
[#3] Re: Amos pro i AGE 1.01

@Benedykt Dziubałtowski, post #2

Oczywiście . Niby zrobiłem jak należy ale nic nie działa. Może popełniam jakiś błąd.
[#4] Re: Amos pro i AGE 1.01

@djpiotrs, post #3

Bliloteke amos.library i age.library masz w libs?

Benedykt Dziubałtowski
[#5] Re: Amos pro i AGE 1.01

@Benedykt Dziubałtowski, post #4

Mam i co powinno działać ? Czy coś jeszcze trzeba zrobić ?

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2012 20:16:27 przez djpiotrs
[#6] Re: Amos pro i AGE 1.01

@djpiotrs, post #5

Nie wiem, mi nie działa :D. Uruchamiam to demo ale amos grimuje ekran jest rozmazany i nie idzie odczytać o co kaman. Ze amosa też źródło nie chce startować.

Benedykt Dziubałtowski
[#7] Re: Amos pro i AGE 1.01

@Benedykt Dziubałtowski, post #6

Mnie też nic nie wychodzi.A miałem nadzieję.... . że u mnie tylko lipa.:)
[#8] Re: Amos pro i AGE 1.01

@djpiotrs, post #1

Nie podobno, tylko na pewno.

Wyprobowalem kilka dni temu i dziala bez problemu , chociaz jak tam kiedys pisalem, ja AMOSa nie znam i nie uzywam ok, racja.
[#9] Re: Amos pro i AGE 1.01

@gx, post #8

To właśnie jest paradoks , ja używam i trochę znam a mi z AGE nie wychodzi hehe :)
[#10] Re: Amos pro i AGE 1.01

@djpiotrs, post #9

Robisz tak:

sciagasz z tej strony: http://www.underwaredesign.com/forums/index.php?topic=3814.0

najnowsza wersje 1.0.2 beta 1


Kopiujesz na Dh0: i juz, jezeli nie masz Dh0 musisz zmienic sciezke przy include i apppaths$ w zrodlach Examplesow lub najlatwiej zrobic assign do Dh0: ... i RUN :)

ps. tylko potem ustaw sobie to tak zeby to mialo rece i nogi jak juz bedziesz uzywal we wlasnych prodkach...

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2012 22:42:04 przez gx
[#11] Re: Amos pro i AGE 1.01

@gx, post #10

wielkie dzięki ! OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem