kategorie: AMOS, Blitz
[#1] ACE BASIC
Z racji tego iż interesuję się programowaniem w języku basic to oprócz Amosa i BB2 postanowiłem poznać inne odmiany basica na amidze. Po sięgnięciu do odkurzonej lektury tj. "Amiga wszystkie typy" Marka Pampucha doczytałem się o ACE BASIC.
Znalazłem ten język na aminecie , ściągnąłem , rozpakowałem i .... . mam problem . Trzeba go jakoś zainstalować i nie wiem jak ?
Amosa to łatwizna klikasz na instal i się instaluje z ACE Basic trzeba zrobić inaczej i nic mi nie wychodzi.
Działam tylko na Winuae . Proszę o pomoc lub jakieś sugestie lub tłumaczenie łopatologiczne . :)
[#2] Re: ACE BASIC

@djpiotrs, post #1

[#3] Re: ACE BASIC

@djpiotrs, post #1

jesli ten Ace Basic to kompilator Amiga Basic Microsoftu to ja dziekuje, kijem bym nie tknal tego "cuda"..
[#4] Re: ACE BASIC

@selur, post #3

Podobno jest w 80-ciu procentach składnią podobny do Amiga Basic ale bardziej rozbudowany , poza tym kilkukrotnie szybszy.
Hehe z tym kijem to jest dobre , hehehe :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem