kategoria: AMOS
[#1] zmiana fontow
w jakis sposob ustawic fonty dla komendy print? i czy po zrobieniu pliku wykonywalnego sa one potrzebne w fonts: ?
[#2] Re: zmiana fontow

@aszu, post #1

tak w FONTS (get disc fonts)

czcionak nie bedzie dolaczona do exe'ka, ale mozesz ja sobie wbudowac w bank i zrobic jakis instaler na poczatku pytajacy o zgode na instalacje czcionki :)

http://www.ultimateamiga.co.uk/index.php?topic=9727.0
[#3] Re: zmiana fontow

@aszu, post #1

Z Amosem i fontami to jest jeden problem: czas. Załóżmy że grę/program odpalasz z twardego dysku i w katalogu fonts: masz masę fontów (weź odpal grę Legion na przykład na real sprzęcie). O dziwo zanim amos przemieli te fonty to trochę minie - u mnie to trwało dobre 30 sekund. I to jest duży minusik amosa.
Ja uważam że w przypadku gry nie powinno się używać print (to raczej dla mnie jest taki szybki debug) a lepiej i szybciej jest użyć ikon (paste icon) a fonty trzymać w obrazku iff. Ale to moje zdanie i wcale nie musisz się z tym zgadzać.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem