kategoria: Hollywood
[#1] MUI
Czy ktoś bawił się Hollywood i pluginem do MUI? To jest Amiga-only? w sensie programów nie uruchomimy później na innych systemach/playerach?
Najwyższy czas zrobić coś w Hollywood - a poniewaź to mały programik, a MUI mi się podoba (zawsze to jakiś standard to chciałem zacząć jego wykorzystania...
[#2] Re: MUI

@X-Type^HVR, post #1

Ja się troszkę bawiłem z MUI w Hollywood.
Przerobiłem na szybko pod MUI jeden z przykładów.
Pięć minut roboty.
MSprite.

Ale programu napisanego z MUI nie skompilujesz pod inny system niż AmigaOS/MorphOS czy AROS. Dla innego ststemu musisz wykorzystać RapaGUI.
[#3] Re: MUI

@R-Tea, post #2

Gdzieś już chyba pytałem ale zapytam jeszcze raz. Nie jest wymagana karta graficzna dla programów wykorzystujących MUI a przygotowanych w Hollywood? Jakie są minimalne wymagania do ich odpalenia? 68000 + 9.5 MB Fast + 2 MB CHIP (rozbudowana A500+/A600) stykną?
[#4] Re: MUI

@pong777, post #3

Samo MUI jako takie nie wymaga karty gfx, ale w połączeniu z Hollywood kiedyś wymagało. Jednak od wersji 1.4 plugin MUI Royale działa już na ekranach AGA/ECS. Trzeba mieć tylko guigfx.libary i render.library zainstalowane.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem