[#1] [Blitz] Przyklady C2P z biblioteki Mildred..
Widzę, że nie było podobnego wątku o tej bibliotece, ciekawe czemu? Myślę, ze ta biblioteka jest warta większej uwagi.. STRONA

Współrga i z AGA i z gfx.

Kompiluje sobie przykłady z tej biblioteki, muszę powiedzieć że miejscami nawet nieźle to wygląda,
zwłaszcza na uwagę zasługuje szybki system cząstek, (np. polecam przykład PixelExplosion4 z dodawaniem wartości jasności, ładny efekt do eksplozji)

Na niedopalonej A1200 trochę muli, ale na 030/40 już większość działa bardzo dobrze.

Jeśli Ktoś zechce sobie zerknąć i przetestować szybkość u siebie i ogólnie jak to wygląda, to skompilowałem kilka przykładów, niestety nie byłem w stanie skompilować wszystkich (pojawiał mi się bład przy typie *SrcVp że nie znalazł - może Ktoś wie o co chodzi?), wiec jest tylko pare

przyklady

zachęcam też do podzielenia się wnioskami + podania specyfikacji swojej maszyny, nie we wszystkich przykładach jest FPS. (z wiekszosci wychodzi się poprzez ESC, zero na numerycznej, oba klawisze myszy, w przykladzie landtest mozna poruszac strzalkami na numerycznej)

Ogólnie tak sobie patrzę po różnych metodach kodowania, chyba bardziej mnie interesuje większe wykorzystanie CPU+FAST niż Blitera, póki co ta mi się najbardziej podoba, ciekawe jak by się sprawdziła przy jakimś shootem-upie niż tylko zwykłych przykładach.. przy czym mam tu na myśli właśnie "typowe gry", nie jakieś 3d..
[#2] Re: [Blitz] Przyklady C2P z biblioteki Mildred..

@mateusz_s, post #1

trochę protestowałem jeszcze na emulatorze na rożnych procesorach i prędkościach
i widzę ze max wyciąga 32 fps, bo więcej to już pewnie sam układ graficzny Amigi nie pozwala, przy czym przy takiej prędkości czy nawet powyżej 25 to jest bardzo płynnie..
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem