kategoria: C++
[#1] GADTOOLS - i ....
Witam.

Od kilku godzin siedzę nad programem do ustawiania karty warp ale to mało istotne.
Problem jest z tekstem - a tak poważnie jego brakiem w gadzecie typy TEXT_KIND

ng.ng_TopEdge += 15;
ng.ng_LeftEdge = 50;
ng.ng_Width = 100;
ng.ng_Height = 20;
ng.ng_GadgetText = "A";
ng.ng_TextAttr = &Topaz80;
ng.ng_GadgetID = MENU_TEXT_1;
ng.ng_Flags = PLACETEXT_LEFT;
gad_MT1 = gad = CreateGadget(TEXT_KIND, gad, &ng,
GTTX_Text, "WARP",
GTTX_Border, TRUE,
GTTX_Justification, GTJ_CENTER,
TAG_DONE);

Sam gadzet sie wyswietla nawet jego opis po lewej "A" ale jak pisałem nic w nim nie ma .
Czego mogłem zapomnieć ?? W programie mam jeszcze BUTTON_KIND i z nim mam problemów.
Natomiast przy LISTVIEW_KIND tez był problem ze LISTA nie była widoczna po otwarciu a elementy jej pokazywały sie po kliknieciu ....
[#2] Re: GADTOOLS - i ....

@Cizar, post #1

Spróbuj wywołać GT_RefreshWindow(w, NULL) po otwarciu okienka i tekst powinien się pojawić.
2
[#3] Re: GADTOOLS - i ....

@Hexmage960, post #2

Właśnie w tej chwili to zrobiłem ... jeszcze nim przeczytałem miałem to w przykładach .. ale dziękuje to było to
[#4] Re: GADTOOLS - i ....

@Cizar, post #3

Cieszę się, że mogłem pomóc.

Jeżeli okienko jest typu Simple Refresh pamiętaj, by obsługiwać odświeżanie okienka (wiadomości IDCMP_REFRESHWINDOW) za pomocą GT_BeginRefresh(w) i GT_EndRefresh(w, TRUE). W obsłudze muszą się znaleźć przynajmniej same te funkcje.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem