kategoria: AMOS
[#1] Poszukuję zinu klubu Amosa - MKA / NAV
Szukam do kolekcji wszystkich wydań zina Ogólnopolskiego Klubu Fanatyków Amosa - najpierw nazywał się on MKA - Magazyn Klubu Amosa a od 4 wydania - NAV - New Amos Vision.

Mam MKA#1 #2 #3, oraz NAV#4..7 i nie wiem czy było więcej. Może ktoś z Was ma w archiwum?
Dodatkowo wydawane były jeszcze klubowe dyskietki KBP#x - mam KBP#2, #3 i #4 - poszukuję #1 i innych jeśli były.

Około roku 1994 OKFA został zorganizowany z pomocą ogłoszenia w MA, miał na pewno ponad 100 członków, prawdopodobnie wielokrotnie więcej. Komunikacja odbywała się standardowo jak dla tamtych czasów - zin dyskowy wysyłany do zarejestrowanych i chętnych członków. Rozpadł się chyba z powodu poczty i ..sukcesu. Był problem z wyrabianiem się i pretensje jak nie dochodziły dyski, a zdarzało się że "wcinało je" po drodze.
2
[#2] Re: Poszukuję zinu klubu Amosa - MKA / NAV

@Skotos, post #1

Jeśli to jest zin dyskowy którego nie ma w Fat Magnus, to daj znać. Dodam go do archiwum dla potomności
[#3] Re: Poszukuję zinu klubu Amosa - MKA / NAV

@MarX, post #2

Nie ma, wczoraj szukałem.

Jestem na etapie sprawdzania poprawności kopii, jak będą OK to Ci wyślę wszystko co mam. Zin jest napisany w Amosie, dyskietki są systemowe, zawierają komplet komend do uruchomienia z dyskietki, ale pójdą też z dysku. Jest to normalny diskmag, z artykułami o Amosie, i źródłami opisywanych efektów i programów, plus szkółki.
4
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem