[#1] Stara scena dzis
Aby ta strona nie byla tylko wyszukiwarka modulow, przydalyby sie jakies fajne arty.
Moze ten komus sie spodoba...? Dzielcie sie wiec informacjami :)

Scena dzis czyli Rekopis znaleziony w Amosie

Pamietacie Krowe na bigunach... i takiego muzyka Cloo? Otoz jest on teraz dentysta w szczecinie :) Jak bedziecie sie u niego rejestrowac to podajcie sie za Pic Saint Loup:)

Dreamer Nasz zakrecony muzyk ktory swego czasu puszczal nawet paterny od doly (i jeszcze w innych kierunkach) chyba zarzucil pisanie muzyki. Lepiej niz "Halas w glowie" wychodzi mu za to fotografia. Normalnie Animal wymieka!
Sprawdzie strone i jak chcecie to mozecie kupic jego fotos z autografem za ilestam euro :)
http://andrzejdragan.com/

XTD czy wlasciwie Extend lub Lamesoft ma swoja strone:
http://www.xtd.evil.pl/index.php
I choc mozna posciagac jego nowe EPki, to trzeba sie podlizywac aby dostac haslo do jego modulow :) Niestety, Piotrek a wlasciwie nasz scenowy cesarz przechodzi kryzys i odcina kupony od wlasnej slawy. A swoja droga ciekawe czy dalej jest kucyk i dzinsowa katana :)

Sa jeszcze pogloski o pewnym bardzo ostatnio modnym aktorze, ktory kiedys scenowal na Amidze. Ciekawe czy to prawda.


To tyle na dobry poczatek...

[#2] Re: Stara scena dzis

@Ralpheeck, post #1

a jak wydebic to haslo od niego ? masz jakis sposob ? :P

[#3] Re: Stara scena dzis

@Ralpheeck, post #1

dzięki za tego posta, oby takich więcej :)

"Wchodzi facet na stronę a tam strona w budowie. Porozrzucane butelki po piwie, gdzieś pod lewym gifem śpi sobie robotnik, dźwigowy wyszedł za ekran a murarz nie może się wycentrować. Typowa strona w budowie." :D

[#4] Re: Stara scena dzis

@Pinto, post #3

Mały update co do Dreamer'a.
Jego obraz Marilyn jest na okładce najnowszego tygodnika Angora (#32, 2012).
No proszę jaki zdolny:)

Nikt nic nie słyszał co u naszej dawnej "elyty"?
Jak coś macie to zapodawajcie.
[#5] Re: Stara scena dzis

@Kagaster, post #4

Dreamer wpadł nawet na któregoś Riverwasha, który był w Warszawie...
[#6] Re: Stara scena dzis

@gorzyga, post #5

Na pierwszego warszawskiego.
[#7] Re: Stara scena dzis

@gorzyga, post #5

Na ostatniej Amiwawie tez był.

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2012 07:16:22 przez Koyot1222
[#8] Re: Stara scena dzis

@gorzyga, post #5

A miał ze sobą ze swoje bambosze z The Party i gwiazdorzył jak w czasach Eastern Conference'95?
[#9] Re: Stara scena dzis

@Ralpheeck, post #1

Pamietacie Krowe na bigunach... i takiego muzyka Cloo? Otoz jest on teraz dentysta w szczecinie Jak bedziecie sie u niego rejestrowac to podajcie sie za Pic Saint Loup

W sumie się nie dziwie jego obecnej profesji bo moduł jest dla ucha tym samym co odgłos borowania...
[#10] Re: Stara scena dzis

@Koyot1222, post #7

A mógłbym prosić jakiś dowód w postaci zdjęcia z Dreamerem z ostatniej AmiWAWY? :)
[#11] Re: Stara scena dzis

@Duracel, post #10

O fuc... Sorki pomylilem tak legendarne osoby, caly czas chodzilo mi o Voyagera a myslalem o Deamerze. Teraz dopiero załapałem. Dzięki za sprostowanie.
[#12] Re: Stara scena dzis

@Ralpheeck, post #1

Tym razem postaram sie niczego nie pokrecic. Ja kojarze ze starej sceny osobe ktora miała ksywke MrRoot (no no). Zrobił muzyke do kilku demek. Potem udzielal sie/prowadził manga room w legendarnej gazecie Secret Service, pojawiał się na zlotach mangi i anime. Potem przeszedl lub założył, gazetkę traktującą o Mandze i anime "Animegaido", ktora po kilku numerach zniknęła z kiosków. Moj slad urywa sie tak jakos do 97 roku kiedy to jeszcze mieszkał w podkowie leśnej pod warszawą.
[#13] Re: Stara scena dzis

@Koyot1222, post #11

V0yager jest cały czas aktywny ("alive and kickin'" :) - wspiera scenę produkcjami, a także współorganizuje imprezy (np. Riverwash i Noc z Demosceną).

Wracając do Pic Saint Loup, to Adamsoft jest zawodowym żołnierzem i chyba jest gdzieś na misji poza Polską, a Grogon jest cały czas aktywny i m.innymi współtworzy serwis startup-sequence .

Mam także stały kontakt z Aln, Fei, Azzaro, Mr. Acryl... wszyscy mają się dobrze OK
[#14] Re: Stara scena dzis

@gorzyga, post #13

Podstarzała scena właśnie siedzi i rozgryza rejestry R11, R12 i R13 AY-ka w celu napisania niekoniecznie wiekopomnego, ale zdatnego do posłuchania kawałka na Weeeee Caaaaan (na ZX Spectrum) oraz kombinuje jak tu zrobić utwór w MP3 bez perkusji i wygrać compo :) Też na We Can. W planach jeszcze wyprawa do fortu Silly Venture w celu zagrania na Pokeyu, czy na innej YM. Na więcej z reguły brakuje już czasu. A jak odbiorę od Gorzygi składaka z Australii to pewnie zamknę się na 4 spusty w domu ze słuchawkami i klawiaturą... i tak będe siedział.

Na samym We Can będzie parę amigowych akcentów. Kiero i Elude pewnie nie ruszy tyłka i nie wystawi dema, ale będzie na miejscu Amiga przygotowana do compo dla muzyków, być może grafików.

Ze sceną tak już jest - albo się wyrasta i ma dzieci i obowiązki, albo się nie dorasta i (mając być może dzieci i obowiązki) i zostaje na scenie.
[#15] Re: Stara scena dzis

@gorzyga, post #13

Mam także stały kontakt z Aln, Fei, Azzaro, Mr. Acryl... wszyscy mają się dobrze OK

Przynajmniej do najbliższej soboty ;)
Pisałem już, że was nienawidzę? ;)

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2012 16:18:40 przez GumBoy
[#16] Re: Stara scena dzis

@voyager, post #14

Voyager:
Podstarzała scena właśnie siedzi i rozgryza rejestry R11, R12 i R13 AY-ka w celu napisania niekoniecznie wiekopomnego, ale zdatnego do posłuchania kawałka na Weeeee Caaaaan (na ZX Spectrum)
----------------------
Boooooże, chłopie na czym Ty to piszesz.
No nic, adres znasz - jak coś, to wal.
Pzdr.
Y
[#17] Re: Stara scena dzis

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #16

Wciaż Vortex

A jak sie juz dorobisz Fast-u albo dopalki do A1200 - to koniecznie zassaj i pobaw sie:
http://aminet.net/mus/edit/Symphonie.zip
[#18] Re: Stara scena dzis

@voyager, post #17

Fękju elot.
[#19] Re: Stara scena dzis

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #16

Zapodałbyś jakieś preview :)

A Dreamer kiedys miał fajne zdjęcie na Naszej Klasie :) Z dziewczyną i żółwiem. Bardzo artystyczne :)
[#20] Re: Stara scena dzis

@Koyot1222, post #12

ślad się urywa, ponieważ nie czytasz tabloidów on-line ;)

http://www.pudelek.pl/artykul/41036/monika_jarosinska_wziela_slub_zdjecia/

idioci napisali Korzeniowski, zamiast Korzeniewski.

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2012 09:23:10 przez charliefrown
[#21] Re: Stara scena dzis

@voyager, post #14

kombinuje jak tu zrobić utwór w MP3 bez perkusji i wygrać compo


You're doing it wrong. Nie da się ;P
[#22] Re: Stara scena dzis

@charliefrown, post #20

Wow, normalnie nie ten sam człowiek :) Długie włosy!
Co za historia, pierwszą kopię na kasecie "Ghost int the shell" dostaliśmy od niego. Olsztyński klub "Manganation", o rany nawet zina wydawaliśmy... Wtedy wielka sprawa kiedyś, ale jak dziś o tym myślę to się trochę czerwienię. Tyle lat...
[#23] Re: Stara scena dzis

@AceMan, post #21

Aceman:
You're doing it wrong. Nie da się ;P
--------------
Właśnie. Chyba, że będzie compo na kawałek szkoły berlińskiej. :) To może się udać.
[#24] Re: Stara scena dzis

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #23

Po prostu - nie pasuje mi zupełnie perkusja do tego co zacząłem modzić... i już ;)
I niech skończy nawet na ostatnim miejscu, jak przejedzie seklekcje będziecie musieli tego posłuchać :) Taka jest moja zemsta ninja :)

A Mr. Root sukcesywnie mi zapycha FB jakimiś hausiorami :)
[#25] Re: Stara scena dzis

@voyager, post #24

I niech skończy nawet na ostatnim miejscu, jak przejedzie seklekcje będziecie musieli tego posłuchać

Chyba, że techno będzie za cicho :)
[#26] Re: Stara scena dzis

@voyager, post #24

Hausiorami bez perkusji? ;)
[#27] Re: Stara scena dzis

@gorzyga, post #26

Ja i tak nie moge tego słuchać, więc nie wiem :)
[#28] Re: Stara scena dzis

@voyager, post #27

Voyager:
OK, wysłałem Ci maila z niejaką instrukcją użytkowania.
Pozdrrr.
Y
[#29] Re: Stara scena dzis

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #28

Dziękuję, czytam!
Zaraz uderzę do Tygrysa.
[#30] Re: Stara scena dzis

@voyager, post #29

nie bijcie, nie bijcie!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem