kategoria: Dema
[#1] Poszukiwane demo
Witam
Jak w temacie poszukuje demo a raczej sam tytuł bo dane pewnie znajde w mojej kolecji.
Demo zaczyna się jak dobrze pamiętam pościgiem latających "pojazdów?" w mieście.
Akcja toczy się w takiej metropolii z wielkimi wieżowcami, po tym chyba lecą w kosmos.

Czy ktoś w ogóle pamięta ?

pozdro
Diteer
[#2] Re: Poszukiwane demo

@diteer, post #1

Flower Power by Anarchy link ??
[#3] Re: Poszukiwane demo

@diteer, post #1

[#4] Re: Poszukiwane demo

@jubi, post #3

Niestety żadne z powyższych.
No nic szukam dalej jak znajdę albo ktoś podpowie to dam znać.
W tle leciała super muzyczka adekwatna do akcji.
[#5] Re: Poszukiwane demo

@diteer, post #4

Enigma/Phenomeny? Nie zaczyna się od latania statku po miescie, ale idea typu kosmos i odpowiednia muza pasuje.

Prrr czekaj. Poscig? To moze Vision/Oxygene?

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2014 23:40:26 przez Deftronic/...
[#6] Re: Poszukiwane demo

@Deftronic/..., post #5

Zaraz odpalę i sprawdzę.
Na pewno pościg i na pewno nie samochodów tylko pościg w powietrzu i strzelanina.
Zobaczę co mi podałeś.
[wyróżniony] [#7] Re: Poszukiwane demo

@diteer, post #6

Phenomena Enigma to moje ulubione demo. Klasyk, król jednodyskietkowy i w kategorii muzyki, pierwsze demo na Amigę które widziałem... ale to na pewno nie to demo o które pyta autor wątku.

To o którym mówi autor sądzę, że kojarzę. Wydaje mi się, że w tym kieście były jakieś duże reklaky na wieżowcach, ale może to jakieś przebłyski z innych dem.

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2014 00:00:16 przez Duracel
[#8] Re: Poszukiwane demo

@Duracel, post #7

Odyssey?
[#9] Re: Poszukiwane demo

@diteer, post #1

Witam :)
A nie jest to przypadkiem to interko? http://www.youtube.com/watch?v=mICJ66VAMU4
Pościgi i strzelaninka pasują :)
[#10] Re: Poszukiwane demo

@Duracel, post #7

Duracel:
Phenomena Enigma masz racje jest to demko, które mi też utkwiło w pamięci.

Dobrze kojarzysz. Znalazłem demo, o które mi chodziło i okazało się, że to nie jest demko sceny Amigowej przepraszam za mój błąd, był on związany z lukami w mojej pamięci.

Znalazłem, chodziło mi o to demko dla mnie połączenie muzyki i akcji to majstersztyk.

PolecamOK
link

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2014 14:34:31 przez diteer

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2014 14:35:30 przez diteer
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem