[#1] Amiscenowcy z lat 90-tych łączcie się!
Cześć,

Właśnie nie mogę spać i postanowiłem wpaść na PPA.
Nie zaglądałem tu od 2009 roku (gdy Benedykt postanowił pogadać o Cytadeli).
Zastanawiam się ilu przyjaciół ze starej Amisceny zagląda tu i chciałoby odświeżyć kontakty?

Piszcie w odpowiedziach lub na pw.

Kalosz / Suspect
Artur Opala / Virtual Design
[#2] Re: Amiscenowcy z lat 90-tych łączcie się!

@Kalosz, post #1

Witam Panie Arturze szeroki uśmiech
Super muzę zrobiłeś do Cytadeli OK
[#3] Re: Amiscenowcy z lat 90-tych łączcie się!

@BULI, post #2

Czesc Kalosz,

Co prawda zaczynałem się interesować sceną, kiedy Ty już powoli z nią kończyłeś (coś koło 1993), ale miło Cię tutaj widzieć, bo dobrze pamiętam Twoją xywę z tamtego okresu. Aż sobie za chwilę odpalę dawno niewidziane demo "Varathron" Suspect :) Pozdrawiam
[#4] Re: Amiscenowcy z lat 90-tych łączcie się!

@Kalosz, post #1

Ja również zaczynałem, jak ty kończyłeś. Do tej pory jednak pamietam, z jakiegoś powodu, wywiad z tobą z ACS, tak koło '94 bodajże:)
[#5] Re: Amiscenowcy z lat 90-tych łączcie się!

@Kalosz, post #1

podobnie jak Slay - nie ta 'era' ;)
ale muzę pamiętam - powroty są teraz coraz bardziej 'modne' - przykładowo nowy kawałek XTD na małe atari:
http://www.xtd.evil.pl/player.php?empe=The_Third.mp3

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2014 11:14:53 przez jokov
[#6] Re: Amiscenowcy z lat 90-tych łączcie się!

@slay, post #3

To ja niestety jestem z pozniejszych okresow...:(
O ile pamietam 1998? moze 97.
Ale fajnie widziec ze ludzie sa jeszcze zainteresowani "tematem"
[#7] Re: Amiscenowcy z lat 90-tych łączcie się!

@BULI, post #2

Thx. Ostatnio odpaliłem sobie ją w samochodzie podczas jazdy do Wawy, i jakoś tak fajnie się jechało A1 :)
[#8] Re: Amiscenowcy z lat 90-tych łączcie się!

@slay, post #3

Kurde!!!
to znaczy, że to już pękło 22 lata???????????
Ja pierdykam!

BTW: dzięki Tobie też sobie odpaliłem Varathron :)
Śmieszne jest to (patrząc z dzisiejszej perspektywy) jak jarały nas ówczesne osiągnięcia Amisi :)

Ostatnio znalazłem mój absolutny nr1: Space Deliria/Dr Awesome w nowej aranżacji. URYWA DUPSKO!!!

A jeśli chodzi o gry, to do dzisiaj zdarza mi się nucić soundtrack z gry Shadow of the Beast. To dopiero jest perfekcja!

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2015 02:08:37 przez Kalosz
[#9] Re: Amiscenowcy z lat 90-tych łączcie się!

@jokov, post #5

Extend to mój świetny kumpel z tamtego okresu. Niestety nie widzieliśmy się jakieś 8 lat, ale nadal uważam go za najlepszego polskiego ami-muzyka. Mój ulubiony utwór: All the Way.
Pamiętam jak chodziliśmy z Davy'm torami kolejowymi z Gdyni do Rumi (gdzie mieszkał XTD), i to, że gdy zadzwonisz do niego o 14-ej, to masz jak w banku telefon zwrotny o 2-ej w nocy, bo XTD w dzień spał, a w nocy funkcjonował :)
Teraz mu się to zmieniło, ale wtedy to była norma :)
[#10] Re: Amiscenowcy z lat 90-tych łączcie się!

@aszu, post #4

Piszesz o wywiadzie przeprowadzonym przez Little Horror'a?
To był bardzo, bardzo fajny chłopak. Ciekaw jestem co u niego słychać. Chętnie wyskoczyłbym z nim na wódkę.
[#11] Re: Amiscenowcy z lat 90-tych łączcie się!

@stefkos, post #6

Amigowcem się jest na zawsze :D
Do dzisiaj mam wstręt do PC i pracuję na Mac'ach :)
[#12] Re: Amiscenowcy z lat 90-tych łączcie się!

@Kalosz, post #10

Tak, to był LH na 99%. On pisał sporo do ACS. Dzięki niemu oraz artykułom z Amigowca dowiedziałem się, co to scena:)
[#13] Re: Amiscenowcy z lat 90-tych łączcie się!

@Kalosz, post #9

Extend to mój świetny kumpel z tamtego okresu. Niestety nie widzieliśmy się jakieś 8 lat


Extend pewnie pojawi się na Retrokomp/Loaderror, ktore odbedzie się w Gdansku w pazdzierniku. Bedzie tam tez troche 'starych scenowcow'. Wpadnij, a moze i odkurz amigowe trackery i wez udzial w music compo :)
[#14] Re: Amiscenowcy z lat 90-tych łączcie się!

@Kalosz, post #9

Ostatnio był na SillyVenture w Gdańsku 4 miesiące temu - mało amigowa impreza może ale fajna ;)
Z tym byciem amigowcem to dziwne - ale faktycznie jest coś takiego - 10 lat pracowałem na ami, 10 na pc i ostatnie 10 na mac-ach i nadal (mimo że te etapy się częściowo nakładały) się utożsamiam z amigą (która aktualnie leży w szafie)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem