kategoria: Party
[#181] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@slay, post #178

Byłem na wszystkich demoparties wymienionych w tym filmiku, które odbyły się w tym roku.

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2015 19:45:59 przez Fei
[#182] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@slay, post #178

Genialne :) i bardzo motywujące :)
[#183] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@AceMan, post #176

No ja robię w PT. DBPro nie tykałem od 2002 roku...

Status prac na LE:

AHX: 5% (szansa ukończenia: 100%)
MOD: 25% (szansa ukończenia: 100%)

demo compo killer: 10% (szansa ukończenia: 20%)
demo compo filler: 12% (szansa ukończenia: 22%)

:D
[#184] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@Mariodj, post #182

motywujace to i owszem, ale bez urlopu to dupa zbita raczej. w kazdym razie udalo mi sie cos tam nabazgrac i wlasnie wyslalem emaila z obrazkiem
[#185] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@aszu, post #184

no i ja bez urlopu ale na sobotę i niedziele jestem a jakże ;) a piątek wyjdzie w praniu :)
[#186] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@Mariodj, post #185

nie wszyscy pracuja poniedzialek-piatek
[#187] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@slay, post #178

Zaje-Super-Dobre OK
[#188] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@slay, post #178

Udało nam się spiąć, już 16-stego października na Retrokomp2015 będziecie mogli zapoznać się z grywalnym demem gry "Tanks Furry" na amigę klasyczną 68k. Więcej info: Link do wątku pixele

Jak mocno zepnę pośladki to może uda mi się jeszcze pixla wcisnąć ;)Trzymajcie kciuki!

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2015 12:25:28 przez Koyot1222
[#189] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@Jazzcat, post #183

No ja robię w PT. DBPro nie tykałem od 2002 roku...


Tracker jak tracker, ta sama filozofia. Nawet komendy się pokrywają :)

Status prac na LE:

Chip: 5% (szansa ukończenia: ???%)
Multi: 95% (szansa ukończenia: 100%)

;)
[#190] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@Koyot1222, post #188

Jak mocno zepnę pośladki to może uda mi się jeszcze pixla wcisnąć ;)Trzymajcie kciuki!


Koyot, nie ma opcji żebyś nie zrobił ami pixela, ma być na party i basta!
[#191] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@slay, post #190

Miód na serce ;) O ile nie przerosną mnie ambicje to zdążę.
[#192] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@AceMan, post #189

Swój modek wstawiam w wild compo, bo tylko PowerPC da radę . 70% zrobione, szansa ukończenia 100%.
[#193] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@slay, post #178

Filmik rewelacja :) Za mną chodzi żeby PT odpalić i przypomnieć sobie jak to kiedyś 4chanele sie robiło :)
[#194] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@player_sct, post #193

Panowie,

Nie ma co się licytować co do procentów ;) I tak okaże się, kto "dowiózł", a kto nie - na samym party. U nas wszystko idzie zgodnie z planem - zostało 9 dni, jeszcze sporo można dociągnać.

Owocnych wysiłków! I do zobczenia na party! (niektórzy zjeżdzają już w środę 14go! :)

Trzymamy kciuki za WSZYSTKICH! OK
[#195] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@sachy, post #194

Nie ma co się licytować co do procentów ;)

No tak, w końcu na party będzie 40% rządziło... :P
[#196] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@madman15, post #195

@Madman15: stąd moje " ;) " OK
[#197] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@player_sct, post #193

Za mną chodzi żeby PT odpalić i przypomnieć sobie jak to kiedyś 4chanele sie robiło :)


Jest taka teoria mówiąca, że jak ktoś pochwali się przed znajomymi, że coś zamierza zrobić to w tym momencie drastycznie spada prawdopodobieństwo, że faktycznie to zrobi.

Ja ze swej strony, nic nie robię, nic na party nie przywożę ... w ogóle mnie nie będzie ;)
[#198] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@at0m, post #197

Jest taka teoria mówiąca, że jak ktoś pochwali się przed znajomymi, że coś zamierza zrobić to w tym momencie drastycznie spada prawdopodobieństwo, że faktycznie to zrobi.


Z drugiej strony publiczne niejako zobowiązanie się do zrobienia czegoś, powoduje obawę przed niedotrzymaniem słowa a tymsamym stracenia cennych punktów respektu. W wyniku czego mamy efekt tzw. spięcia pośladów. :)
[#199] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@AceMan, post #198

[#200] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@slay, post #199

U mnie jest panika.
Wczoraj przed pierwszą w nocy udało mi się uruchomić jedyny "sensowny" efekt przewidziany na A500 (i to chwilowo na A500 nie zadziała bo tryb adresowania do testu używam z 68020+), a który programuje na maszynie z 68060, a prędkość przetestowałem na 68030 40MHz i chodził w co najwyżej 10FPS :-/ A u konkurencji zawsze wszytko chodziło w ramkę, troszkę się podłamałem, choć będę walczył do końca. Kurde nawet Amos wydaje się szybszy...

Zapomniałem... z efektu jeszcze glitche muszę wyeliminować, bo co jakiś czas pojawiają się linie i inne. Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie zrobienie prostego efektu na Ami wcale nie jest takie łatwe

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2015 15:09:03 przez flops
[#201] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@flops, post #200

@flops, Glitche akurat są na czasie, więc może je zostaw :) Trzymam kciuki za Twój ami debiut, zawsze możesz to puścić na kompo na 060, będzie więcej FPS :)
[#202] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@AceMan, post #189

to i ja się pochwalę

Grafika OCS 100% - szansa ukończenia 100%
Mini demko/interko (coded by me :) ) - szansa ukończenia 90%

tzn interko mi się jeszcze troche krzaczy i wymaga miłości ale najwyżej wystawię wersję 90%
a glicze się potem poprawi. ale proszę się nie ekscytować to interko to moja pierwsza produkcja na Amidze w assemblerze, tak że wiecie.... szału nie ma.
[#203] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@slay, post #201

Na 68060 chodzi w ramkę ;-p Ale taki efekt na takim sprzęcie to potwarz ;p
Choć jak nie uda mi się poprawka, to pomyślę też o takim rozwiązaniu, może jedynie z małą modyfikacją pod AGA.

#Retronav - nie martw się, ja celuje w coś ala Panda Power... To moja pierwsza prodka ever, o ile ją dokończę w ogóle

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2015 16:04:13 przez flops
[#204] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@retronav, post #202

@Flops, Carrion: możecie wystawić "party version" a później dokończyć wersje "final" i tą opublikować. Drobnymi problemami sie nie przejmujcie, albo umiejętnie je zamaskujcie

Ogólnie widzę, że debiutów i małych interek może być nawet kilka - co bardzo cieszy!
Niezmiennie - trzymam kciuki.
[#205] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@sachy, post #204

@Carrion: Brawo :) coś tak właśnie czułem między wierszami, że po cichu coś tam sobie dłubiesz. Amigowe debiuty są dziś na wagę złota
[#206] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@slay, post #205

Czytajac wszystkie posty zaczynam dochodzic do wniosku, ze lista wystawionych produkcji moze byc calkiem imponujaca:)
[#207] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@flops, post #203

Puść to na A500 i nazwij "realtime slideshow"... będzie dobrze
[#208] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@retronav, post #202

@Carrion, @Flops - super newsy, Panowie! Widać Żubrówka inspiruje :D
[#209] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@Jazzcat, post #208

OK

Świetnie się czyta takie wiadomości, raduje się serce me!

Ja ze swojej strony szykuję dla Was kompomaszynki, przetestowałem na nich z milion dem na AGA-tkę i ECS-kę. O ile nikt na nas klątwy nie rzuci, to będzie wszystko jak należy.



Ostatnia aktualizacja: 07.10.2015 18:57:07 przez mccnex
[#210] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@mccnex, post #209

Do piątkowego programu z radością dodajemy kolejny punkt, poniżej opis:


K65 - nowy język programowania procesorów 65xx

Asembler potrafi frustrować. K65 to niskopoziomowy język programowania stworzony przez KK/DMA oferujący nową składnię, umożliwiający wykorzystanie wszystkich trików i optymalizacji asemblerowych, jednocześnie automatyzujący największe bolączki asemblera jak alignment, unikanie skoków przez granicę strony, bank switching, czy generowanie tablic pomocniczych i konwersję grafiki.

Przykładami mogą być stworzone w całości K65 dema na Atari 2600: Ataventure, Ascend i Derivative 2600.


Wykład przewidziany jest na piątek (16.10.15), godz. 17:00 - zapraszamy!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem