kategoria: Dema
[#1] "Fuck Lame 3" / Federacja Zwalczania Lamerstwa
Szukam dema "Fuck Lame 3" albo filmu z tym demem. Na YT są dwie pierwsze części, a link do trójki nie działa.
[#2] Re: "Fuck Lame 3" / Federacja Zwalczania Lamerstwa

@PopoCop, post #1

Jest na birdcd i
/The_Scene_Archives_Vol_10/Disks_are_in_Here/Disks_9251_To_9300/9253-9256-Prawda/

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2015 17:52:16 przez Norbert
[#3] Re: "Fuck Lame 3" / Federacja Zwalczania Lamerstwa

@Norbert, post #2

A jest gdzieś w sieci?
[#4] Re: "Fuck Lame 3" / Federacja Zwalczania Lamerstwa

@PopoCop, post #3

Jest .
Podalem namiary.
Obie podpowiedzi bez problemu można wykorzystać w google.

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2015 21:23:18 przez Norbert
[#5] Re: "Fuck Lame 3" / Federacja Zwalczania Lamerstwa

@Norbert, post #4

Rzeczywiście jest w sieci, myślałem że podałeś namiar na płytkę CD.

Czy "Prawda" to trzecia część "Fuck Lame"?

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2015 21:28:30 przez PopoCop
[#6] Re: "Fuck Lame 3" / Federacja Zwalczania Lamerstwa

@PopoCop, post #5

Według wątku na ppa z przed kilku lat, to tak.

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2015 21:31:02 przez Norbert
[#7] Re: "Fuck Lame 3" / Federacja Zwalczania Lamerstwa

@Norbert, post #6

Są może gdzieś jakieś chociaż screenshoty z tej "Prawdy"? Nie mogę nic znaleźć, a bardzo chętnie rzuciłbym okiem.
[#8] Re: "Fuck Lame 3" / Federacja Zwalczania Lamerstwa

@MDW, post #7

Screenshoty niewiele pokażą, to trzeba obejrzeć jako prezentację. Informacyjnie mogę podać, że w "Prawdzie", która tak naprawdę ma tytuł "Fuck Lame 3", na warsztat wzięto wyjątkowe beztalencie w postaci Coolera.

Czy były jeszcze jakieś dalsze części "FL"?
[#9] Re: "Fuck Lame 3" / Federacja Zwalczania Lamerstwa

@PopoCop, post #8

Tak, na pewno normalnie oglądanie screenshotów nie ma sensu. Ja tylko chciałem spróbować sobie przypomnieć w ten sposób czy kiedyś to widziałem. W czasach gdy to powstawało oglądałem na pewno tylko teraz mi wyleciało z pamięci. Jakoś nie mogę sobie przypomnieć żeby to było trzecią częścią FL. Dwie były na pewno ale trzeciej jakoś nie kojarzę. Wydaje mi się, że "Prawdę" zrobił ktoś inny.

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2015 19:31:17 przez MDW
[#10] Re: "Fuck Lame 3" / Federacja Zwalczania Lamerstwa

@MDW, post #9

"FL3" zaczyna się jak stare kino, w tle leci muzyka z "Vabanku". Oprócz wykazania lamerstwa Coolera jest też "lamerstwo z wyższych sfer", czyli okładka "Corel Draw", która była przeróbką zdjęcia jakiejś pani.
[#11] Re: "Fuck Lame 3" / Federacja Zwalczania Lamerstwa

@PopoCop, post #10

Jeżeli jest tam to co opisałeś to faktycznie macie rację - to jest bezpośrdnia kontynuacja "Fuck Lame". Dzięki za informacje!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem