[#1] Manga i OCS/ECS
Jak w temacie...Szukam mangowych/mangopodobnych ilustracji/slaidshow/dem dających sie wyświetlić na OCS/ECS. Ściągnąłem wszystko z tagiem "manga" i "anime" z aminetu i pouet lecz za wiele tego nie ma... Ktoś...coś ??
[#2] Re: Manga i OCS/ECS

@sunater, post #1

Hmm... tylko po co kombinować. Gdy miałem jeszcze A600 (bez HD) miałem sporą kolekcję grafik w 16/32 kolorach. Visage wrzucasz, do tego Play i jakiś modek, prosty s-s i masz slideshow.
[#3] Re: Manga i OCS/ECS

@Solo Kazuki, post #2

Masz ją może jeszcze ? (kolekcje grafik nie a600 :P ) Oczywiście wiem że mogę sobie wyświetlić nawet jakiś bajerancki jpg (choć będzie wyglądał bardzo kiepsko)- chodziło mi o grafiki TWORZONE na amidze. Trafiłem po prostu na jakiś zawieruszony CD z magazynu Kawaii i chciałem "pomangować" trochę na amidze XD

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2015 22:20:31 przez sunater
[#4] Re: Manga i OCS/ECS

@sunater, post #3

Na pierwszym to nawet Misha odcisnął amigowe piętno, bo tam jest Kiss też na Amigę. Niektóre zestawy wejdą nawet na A600, jak masz jeszcze trochę RAMu jest ich nawet sporo. Ale musisz mieć tylko w palecie 16 kolorów. Jest tam też ciekawy startup-utility, ale to chyba na AGA.

Filmy tam zamieszczone też działają spokojnie na trochę rozbudowanej A1200. Są to AVI i QT.

Kolekcji już dawno nie mam, ale znajdziesz zapewne sporo samemu na necie.

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2015 22:58:47 przez Solo Kazuki
[#5] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Manga i OCS/ECS
[#6] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Manga i OCS/ECS
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem