kategorie: Dema, Party
[#1] Zaginione demo z Decrunch
Tak sie nieszczesliwie zlozylo, ze demo nie zostalo pokazane na Decrunch. Slayer zaproponowal, aby pokazac je na Solskogen, jednak po namysle doszedlem do wniosku, ze nie bylby to najlepszy pomysl. Glownym powodem tego jest fakt, ze calosc jest w jezyku polskim i nikt tam by nie zalapal, o co chodzi.

Calosc biega na OCS/ECS ale wymaga sporo pamieci, w zaleznosci od modelu moze byc to np 2mb chip+2 mb fast na a600.

YT:
na jutubie

hydro mozna sciagnac stad:
sznureczek

wszystko napisane przeze mnie, jednak nie obyloby sie bez pomocy asmana, ktory pomogl zlozyc to wszystko w wykonywalna calosc.OK

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2016 13:28:40 przez aszu
[#2] Re: Zaginione demo z Decrunch

@aszu, post #1

Faktycznie, Hydrozagadka może być dość mało rozpoznawalnym motywem za granicą ;).
Tak czy siak - pewnie było by wysoko na podium (1-2?). Zawsze możecie być moralnymi zwycięzcami :). Mnie się podoba.
[#3] Re: Zaginione demo z Decrunch

@baderman, post #2

Dokładnie, dla mnie też super OK
[#4] Re: Zaginione demo z Decrunch

@aszu, post #1

Bardzo ok! OK
[#5] Re: Zaginione demo z Decrunch

@Koyot1222, post #4

dziekuje. 100% amos

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2016 23:41:30 przez aszu
[#6] Re: Zaginione demo z Decrunch

@aszu, post #5

Tak mi to wyglądało. Całkiem nieźle OK
Ile czasu zajęło ci napisanie tego dema + pmoc asmana?
[#7] Re: Zaginione demo z Decrunch

@Umpal, post #6

tak szczerze mowiac to trudno powiedziec Pisalem z doskoku, jak mialem czas. Ze skrolami eksperymentowalem wczesniej, wiec to byla chwilka, pseudo 3d, zapewne kilka dni. No i troszke grafiki i animacji.

Asman pomogl mi ze zlozeniem tego wszystkiego w wykonywalna calosc i z jednym problemem przy wyswietlaniu animacji. pisalismy do siebie co kilka dni, wiec to tez nieco wydluzylo czas.

samego pisania to moze z dwa-trzy tygodnie, ale ogolnie powiedzialbym moze 1-2 miesiace
[#8] Re: Zaginione demo z Decrunch

@aszu, post #1

Bardzo fajne demko. A motyw przewodni - Hydrozagadka to film kultowy dla mnie!!

Kultowa scena.
[#9] Re: Zaginione demo z Decrunch

@Sir_Lucas, post #8

Z Hydrozagadka wiaze sie moja wlasna historia. Ja widzialem ja po raz pierwszy na Astrosynie (drugim party na jakim bylem w zyciu:D) chyba w '98, nie od poczatku i przez nastepne miesiace, jesli nie lata, nie mialem pojecia, jaki byl tytul tego filmu, a co za tym idzie, nie moglem na nim polozyc swych lap. pytalem sie wielu osob, ale nikt nie mial pojecia, o jakim filmie mowie:D w koncu odkrylem tytul. to zdecydowanie jeden z moich ulubionych tytulow i postanowilem zrobic demo, na miare moich umiejetnosci:D

dzieki jeszcze raz za mile slowa:)
[#10] Re: Zaginione demo z Decrunch

@aszu, post #1

Sympatyczna prodka, szkoda, że nie trafila choćby do Wild Compo. Mam nadzieję, że będą kolejne.
[#11] Re: Zaginione demo z Decrunch

@sachy, post #10

Bardzo fajne, muza super! OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem