kategoria: Ludzie
[#31] Re: Raider nie zyje ;(

@_arti, post #25

Może chodzi o Thorusa z Floppy (kumpel Ziga)? On niestety umarł na tę koszmarną chorobę.

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2016 17:22:29 przez MDW
[#32] Re: Raider nie zyje ;(

@MDW, post #31

Ale Thorus zmarł w 1998 roku.

Lubiłem go bardzo, pisaliśmy do siebie długaśne listy. Do dzisiaj pamiętam, że dzwonił do mnie zawsze od babci, bo nie miał telefonu :)

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2016 18:18:47 przez Jazzcat
[#33] Re: Raider nie zyje ;(

@Jazzcat, post #32

No to na pewno nie chodziło o Thorusa.
[#34] Re: Raider nie zyje ;(

@_arti, post #25

Akira.
[#35] Re: Raider nie zyje ;(

@F7sus4, post #34

Coś więcej?
[#36] Re: Raider nie zyje ;(

@_arti, post #35

Posłałem priv, coby nie śmiecić w topicu.
[#37] Re: Raider nie zyje ;(

@Phibrizzo, post #1

o fuck..znałem chłopaka ;/
szkoda Grzesia
[#38] Re: Raider nie zyje ;(

@Phibrizzo, post #1

Dzisiaj/jutro wybieram się odwiedzić Grzegorza na Półwsi. Ktoś chętny się dołączyć, zapalić znicz i powspominać?
[#39] Re: Raider nie zyje ;(

@Phibrizzo, post #1

[#40] Re: Raider nie zyje ;(

@Jazzcat, post #39

Przykra sprawa, tylu młodych utalentowanych ludzi.

Na szczęście dzięki produkcjom, są nieśmiertelni!!

Jeszcze mi brakuje jednej osoby - na RW było takie demo m.in. z muzyką Voyagera ku pamięci tej osoby (naówczas tragicznie zmarłej - to był rok ok. 2015/2016 a RW było w Krakowie). I wygrało.

Tej osoby nie ma na liście.
[#41] Re: Raider nie zyje ;(

@David, post #40

To był Ramos. 2015 rok.

Tutaj link do Dema.
[#42] Re: Raider nie zyje ;(

@David, post #41

W "K&A Plus" #2 jest o nim pośmiertny artykuł.
pdf jest za darmo jakby ktoś...
[#43] Re: Raider nie zyje ;(

@ZbyniuR, post #42

Dzięki za przypomnienie o tych wspominkach. Ja kilka razy widziałem się z Ramosem, był to świetny gość i miał naprawdę ogromną wiedzę o historii komputerów i sceny. Dokładnie pamiętam, jak zadzwonił do mnie znajomy z smutną wiadomością, że Ramos nie żyje. Nie mogłem uwierzyć.
[#44] Re: Raider nie zyje ;(

@flops, post #43

Ja nie wiedziałem o jego istnieniu, i odezwał się kiedyś na PW że chciałby o Amstradach pogadać bo coś o nich pisał, (w czasach gdy bardziej się o nich na forach udzielałem), kilka godzin na Skype minęło nam jak chwila. Obiecał że za parę dni się odezwie by kontynuować temat, a dwa dni później nie żył.

Młody sympatyczny facet. Szkoda kolegi. No i Amstradowców ominęła wnikliwa publikacja jakiej po polsku jeszcze nie było. No chyba że ktoś to ma. Chętnie bym te materiały przeczytał.
[#45] Re: Raider nie zyje ;(

@David, post #41



Ostatnia aktualizacja: 03.11.2019 00:57:53 przez voyager
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem