[#31] Re: Makt by Spaceballs

@at0m, post #30

Hmm
Ja się nad tym zastanawiałem już daawno (co najmniej "dark helmets") i zawsze mam wątpliwości. Z jednej strony to co robi Slummy to prawie sztuka nowoczesna (wbrew pozorom można też znaleźć [pod stertą g...a] dobrą sztukę) i ma to jakiś swój bezkompromisowy minimalistyczno-punkowy klimat. Szkoda tego torchę :)

Z drugiej - chyba masz rację - jeśli w demie oprócz dobrych efektów jest również dobra grafika to po prostu mamy więcej kontentu i to liczonego dodatkowo, podbijając ogólną ocenę. I ta zasada działa nawet gdy grafika jest z d...y - niedopasowana do prodki. U spaceballsów musiałoby to być coś mega koherentnego. Dodatkowo efekty nie wszyscy (jak widać) rozumieją. A płynną dynamiczną produkcję wypakowaną po brzegi doceni każdy.
[#32] Re: Makt by Spaceballs

@jokov, post #31

Nie mozna miec wszystkiego ;) pixele były w demach Pacific i TEK.
[#33] Re: Makt by Spaceballs

@jokov, post #31

Pixel Art też może mieć beskompromisowy, minimalistyczno-punkowy klimat. Nie mówię, że maja od razu wstawić jakieś pełnoekranowe landszafty.
[#34] Re: Makt by Spaceballs

@twardy, post #32

W TEK to chyba nie - demko samo sobie bardzo zacne, powinno być wyżej imo - trochę nierówne ale aż się boję co zrobią następnym razem. Pacific - no było kilka logosów. Ale nie chciałbym, że ktoś to wkleił do dema SPB ;)

@Atom - zgadza się, to miałem na myśli - nawet niekoniecznie punkowe, po prostu coś spójnego. Na c64 dają radę jak widać (shape) to i na ami pewnie? się da.

--edit
inna kwestia że takie dywagacje są może fajne, ale nie mają za wiele sensu... Cieszmy się, że chłopaki robią co robią. Nie ma nic gorszego niż jakieś oczekiwania dla twórców. "Powinieneś zrobić demo. A to demo powinno być takie..." ;) - Zobaczcie sobie jak reagują na nawet zupełnie niewinne "sugestie" koderzy (przede wszystkim Britelite ale i inni, w tym slummy) http://ada.untergrund.net/?p=boardthread&id=1018&page=last#l

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2017 08:35:19 przez jokov
[#35] Re: Makt by Spaceballs

@jokov, post #34

Tak, masz rację. Z jednej strony zgadzam się z tym co napisał Britelite i sam mam czasem ochotę coś podobnego napisać. Z drugiej jednak strony, zupełny brak oczekiwań oraz zerowa reakcja na wypuszczoną produkcję będzie dla twórcy jeszcze gorsza.
[#36] Re: Makt by Spaceballs

@at0m, post #35

Tak korzystajac z tematu, mam kilka pytań:
Jaka jest najsytarsza, nadal aktywna grupa na amigowej scenie? Sa jakieś prastare reunions? Jak to wygląda, z praktycznego punktu widzenia? Po prostu grupa zupełnie innych ludzi postanawia kontynuować pod znanym szyldem, czy może musi byc stary członek, teamleader? Znacie jakieś przykłady?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem