kategoria: Party
[#1] Xenium 2023
Bim bom, poznajcie tegoroczne partyplace! (Nasze tradycyjne i ulubione Drzwi Zwane Koniem się przenoszą, trzymamy kciuki).

Xenium 2023 @ Basecamp, ul. Rajmunda Rembielińskiego 16, Łódź, Polska

Czekają nas tam luksusy:
– sala na co najmniej 300 pasażerów i pasażerek,
– owa sala z klimą, zaadaptowana akustycznie,
– ekran 180 cali,
– noclegi na miejscu (możesz zarezerwować jedną noc lub dwie w formularzu rejestracji na party https://xenium.rocks/pl/register) za maksymalnie 149 zł za dobę (jeszcze negocjujemy cenę dla Was z właścicielem obiektu),
– każdy pokój z własną łazienką, wspólne kuchnie na piętrach, w jednej z nich będzie tradycyjne śniadanie,
– pralnia na parterze w razie czego,
– ponoć znakomite wifi wszędzie,
– z sali wyjście na oszklone wewnętrzne patio (można lizać party z zewnątrz przez szybkę).

https://xenium.rocks/pl/location

Szanujcie miejscówkę, bo ładna. Ważne jest przestrzeganie przepisów BHP! Zwłaszcza na kolei!

https://www.basecampstudent.com/student/lodz-rembielinskiego/
13
[#2] Re: Xenium 2023

@arab, post #1

Tyle udogodnień, że prosty człowiek się zgubić może ;) Ale tak zupełnie poważnie to miejsce wygląda zacnie :)
1
[#3] Re: Xenium 2023

@arab, post #1

O, do miasta Łodzi party przechodzi

Trochę mnie tam nie było.
1
[#4] Re: Xenium 2023

@arab, post #1

BTW. a jak tam jest z miejscami parkingowymi ? Oferta noclegu jest bardzo kusząca i gdyby tam gdzieś był jakiś sensowny parking to wchodzę w to ;)
[#5] Re: Xenium 2023

@eightbm, post #4

Jakbyś Jaśniepan raczył wklikać się na naszą cudowną POCIĄGającą stronkę, to byś Jaśniepan raczyłbył przeczytać, że miejsca parkingowe owszem są, 10zł/dobę, obowiązuje kolejność zgłoszeń (to w ramach bezpośredniego zaplecza partowego). Partyplace znajduje się poza strefą płatnego parkowania, więc można również 'na ulicy' w pobliżu… ;)

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2023 13:13:13 przez arab
[#6] Re: Xenium 2023

@arab, post #5

Waćpan bardzo pomocny na napitek zaprasza, grzech nie skorzystać :D
[#7] Re: Xenium 2023

@arab, post #1

Dzięki Panowie i Panie za fenomenalną imprezę! Podziękowania, respekt, despekt i Suspect dla wszystkich, którzy cokolwiek wystawiali.

Było pięknie, a miejscówka obłędna - jak to trafnie określił Codi, Xenium to było party pięciogwiazdkowe :) Akurat mija 30 lat od mojego i Slayera pierwszego party i powiem Wam, że gdyby mnie ktoś wtedy przeniósł w przyszłość i pokazał Xenium to bym nie uwierzył, że tak może kiedykolwiek wyglądać party place.

Yo fuckers!
6
[#8] Re: Xenium 2023

@Jazzcat, post #7

Trochę produkcji z party pojawiło się już na Pouet yippee obsesja super
1
[#9] Re: Xenium 2023

@karolb, post #8

Jako, że preferuję oldschoolowe produkcje, to moim faworytem było demko na Sega Mega Drive "The Kessler Incident" grupy Resistance.
Świetna grafika, efekty i muzyka Acemana (Polaka i użytkownika tego forum).

Kto nie widział, to jest na YT:
2
[#10] Re: Xenium 2023

@kar78787878, post #9

Jest moc. Aceman naprawdę zrobił robotę.
[#11] Re: Xenium 2023

@jimiche, post #10

Dziękuję orgom za świetną imprezę!

Na xenium są wyniki, trochę zaskoczeń, dla mnie to że w PC Demo jest w sumie widoczna różnica pomiędzy 1. a 2. miejscem - myślałem, że będzie na noże (prywatnie typowałem Vague by mwi na 1., a 1976 na 3.), nie jestem z rocznika '76 więc nie było takiego sentymentu a "statki kosmiczne zaklęte w patyki" Kiera mnie kręcą

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2023 22:14:36 przez Skotos

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2023 22:15:13 przez Skotos
1
[#12] Re: Xenium 2023

@arab, post #1

Kilka fotek z party http://kaczus.zrzeda.pl/xenium2023/ :)
3
[#13] Re: Xenium 2023

@Jazzcat, post #7

No doskonała miejscówka. Trochę mi było żal Konia, ale teraz nie żałuje ;)
Tyle, że jak się nauczyłem trafiać bezbłędnie do pokoju w tych windach i korytarzach to trzeba było już wyjeżdżać ;)

Co do produkcji to wszystkie były zacne, mój faworyt to demo na Sega Megadrive: super grafa i klimat.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem