kategoria: Pomoc w przejściu gry
[#1] Uropa 2
Zacząłem grać w Uropę 2 i daleko nie zaszedłem. Czy jest gdzieś solucja do tej gry? Jestem w misji nr 1, zwiedziłem wszystkie pomieszczenia w bazie, przy pomocy teleportu można przejść do pomieszczenia z zamkiem kodowym. Gdzie znaleźć kod? Polatałem po powierzchni planety, ale nie znalazłem lądowiska prowadzącego do innej części bazy w podziemiach? Grał ktoś?
[#2] Re: Uropa 2

@PopoCop, post #1

Ja grałem dawno temu, ale za wiele nie pamiętam. Na pewno przeszedłem do kolejnych misji. Tutaj jest rozwiązanie.
[#3] Re: Uropa 2

@mailman, post #2

Dzięki.
[#4] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Uropa 2
[#5] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Uropa 2
[#6] Re: Uropa 2

@PopoCop, post #1

Odświeżam temat. Mam mały problem z końcówką misji 7. Celem misji jest uratowanie drugiego robota. Zdobyłem czysty chip pamięci i zaprogramowałem go przy pomocy kupionego programatora. Mam teraz chip gotowy do umieszczenia w robocie, ale jak go w nim umieścić? Podchodzę do robota ze wszystkich możliwych stron, a opcja "Insert" jest wciąż nieaktywna. Ktoś ukończył misję 7?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem