kategoria: Pomoc w przejściu gry
[#1] Kajko i Kokosz w krainie borostworów
Witam.
Mam problem w grze wymienionej w tytule. Nie pamiętam jak się przełączyć z Kajka na Kokosza przez co nie mogę wyciągnąć siekiery ze ściany ich domu. Gram na WinUAE. Z góry dziękuje wszystkim za pomoc. Pozdrawiam.
[#2] Re: Kajko i Kokosz w krainie borostworów

@Michailov, post #1

a czy nie wystarczylo kliknac na odpowiednia postac? najezdzajac kursorem na Kokosza powinien sie pojawic odpowiedni podpis, klik zmienial postac (tak pamietam jak gralem setki lat temu...)
[#3] Re: Kajko i Kokosz w krainie borostworów

@Michailov, post #1

spacja
[#4] Re: Kajko i Kokosz w krainie borostworów

@HOŁDYS, post #3

Wielkie dzięki za pomoc. Mam jeszcze jedno pytanie. Wyciągnąłem topór dałem użyj i na miotłę. Mam teraz w kieszeni kij i pęk gałęzi. Nie mogę jednak teraz przy pomocy komendy użyj dodać ich do ognia. Naciskam na użyj biorę pęk gałęzi i następnie na palenisko ale nic się nie dzieje:(
[#5] Re: Kajko i Kokosz w krainie borostworów

@Michailov, post #4

cos zle robisz ..poszukaj solucj w googlach
wiem, ze pek galezi wrzucasz w ogien i bardziej sie pali oraz garnek bulgocze glosniej
pamietaj ze nie ktore funkcje zrobisz tylko kokoszem bo jest silniejszy
[#6] Re: Kajko i Kokosz w krainie borostworów

@HOŁDYS, post #5

Kurcze robię właśnie według solucji. Tylko że tam pisze że jak porąbie miotłę to z ziemi muszę zebrać gałęzie a ja je mam od razu w kieszeni;/ i nie mogę ich w żaden sposób dać do tego paleniska;/
[#7] Re: Kajko i Kokosz w krainie borostworów

@Michailov, post #6

a moze to ta wersja z bugiem :) ?
[#8] Re: Kajko i Kokosz w krainie borostworów

@HOŁDYS, post #7

To jest taka wersja?;o jeśli tak to się ładnie urządziłem;] mogę wszystko. Strąciłem róg i złotą obręcz i zebrałem kwiatki. Nie mogę jedynie rozpalić tego ognia;]
[#9] Re: Kajko i Kokosz w krainie borostworów

@Michailov, post #8

Ok. Poradziłem sobie;) i utknąłem jak 15 lat temu na strąceniu huby z drzewa;] oczywiście nic się nie dzieje;] jeśli Kajko jest za daleko to dostaje komunikat że za daleko jeśli jednak podejdę bliżej to niestety klikając na kij a później na hubę nic się nie dzieje;]
[#10] Re: Kajko i Kokosz w krainie borostworów

@Michailov, post #9

grałem dzisiaj do okolo 00:30 i miałem identyczną sytuacje z chubą NIC Z TEGO NIE ROZUMIEM to jakiś defekt czy błąd gry??????WTF????
[#11] Re: Kajko i Kokosz w krainie borostworów

@Aleks89, post #10

Ta gra jest pełna błędów i niedoróbek.
[#12] Re: Kajko i Kokosz w krainie borostworów

@PopoCop, post #11

Nie zamierzam sie klocic, bo nie wiem ile bylo wersji i wydan, ale mialem oryginalna sztuke prosto ze sklepu i o dziwo dalo sie przejsc cala, pamietam tez ze np. solucje z ŚGK nadsylane przez czytelnikow mialy sporo bledow (np kwestia szyszek czy wykonania procy z gumiaka :P ).
[#13] Re: Kajko i Kokosz w krainie borostworów

@Lucus, post #12

Ja również miałem wersję oryginalną i grałem na A500.
Samemu było mi bardzo ciężko, ale przy pomocy solucji udało się dojść prawie do samego końca - w pewnym momencie był błąd. Nie pamiętam już jaki (ale chyba nie mogłem wsiąść na wóz).
[#14] Re: Kajko i Kokosz w krainie borostworów

@WojT_GL, post #13

ja się tak zastanawiam może by spróbować ściagnać gre z innych zródeł ....
ciekaw jestem czy był ktoś taki kto to przeszedł na amidze i mysle że ta osoba ma poprawną wersje
[#15] Re: Kajko i Kokosz w krainie borostworów

@Aleks89, post #14

A może gra miała takie zabezpiecznie antypirackie jakie miał Hook (potrójne), że w grze spiratowanej znikał jeden przedmiot i nie dawało się jej skończyć? :)
[#16] Re: Kajko i Kokosz w krainie borostworów

@Deftronic/..., post #15

moim zdaniem miała
jak włanczam gre na amidze to pojawia się na chwile taki ekran i gaśnie a tam są 3 próby czy coś
Ale wg mnie to troche dziwne , bo po co ktoś wypuszczał gre na rynek która ma błędy?
U MNIE JEST TAK
Dyskietka nr1 gra i intro elegancko się ładują
Dyskietka nr2 bez problemu wsiadam na wóz wzamian na złoty pierścień z głowy byka ( wzięty z domu kajka i kokosza)
Dyskietka nr3 wszystko działa tylko nie potrafie kijem od miotlu strącić chuby ....
Ja się zastanawiam czy u osób które nie mogły wsiaść na wóz czy czasem 3 dyskietka nie była sprawna z tą chuba
[#17] Re: Kajko i Kokosz w krainie borostworów

@Aleks89, post #16

Poczytaj ten wątek.
[#18] Re: Kajko i Kokosz w krainie borostworów

@cholok, post #17

A no to błąd wersji Amigowej, bo trzeba użyć polana, a nie kija od miotly. Fakt, że większość solucji na sieci dotyczy tej
WTF???
[#19] Re: Kajko i Kokosz w krainie borostworów

@Aleks89, post #18

UDAŁO SIĘ!!!!!!!!
[#20] Re: Kajko i Kokosz w krainie borostworów

@Aleks89, post #19

No i znowu zaczely sie jaja
nie umiem polożyć plasra miodu na ziemi......
[#21] Re: Kajko i Kokosz w krainie borostworów

@Aleks89, post #20

No i UAŁO SIĘ
Bardzo wazna informacja
Najpierw dajemy miód niedźwiedziowi a potem korzeń sen!!!!!
[#22] Re: Kajko i Kokosz w krainie borostworów

@Aleks89, post #21

Panowie i Panie
Mam zaszczyt ogłosić że dnia 14marca 2013r. o godzinie 23:17 PRZESZEDŁEM CAŁĄ GRE KAJKO I KOKOSZ NA AMIDZE 500 :D :D :D

tutaj fotka mojego telewizora z końcowa sceną
DZIĘKUJE WSZYSTKI ZA RADY I WSPARCIA W TRUDNYCH CHWILACH
[#23] Re: Kajko i Kokosz w krainie borostworów

@Aleks89, post #22

Gratulacje OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem