kategoria: Pomoc w przejściu gry
[#1] Final Odyssey - poziom 2
Jestem na drugim poziomie "Final Odyssey". Uratowałem jedną dziewczynę, wyzbierałem monety i wciąż brakuje mi kasy na kupno Orba do uratowania drugiej dziewczyny. Próbowałem cofnąć się do samego początku poziomu (poszukać czy nie przeoczyłem gdzieś monet), ale jest to niemożliwe.
W związku z tym mam dwie prośby:
- o plik save z początku drugiego poziomu,
- albo jakiś cheat, który nabija sakiewkę złotem.

Przy okazji zauważyłem dziwną rzecz - w pewnym miejscu jest wejście, które wcześniej prowadziło do lochu, a teraz prowadzi do komnaty z portalem (wprowadza się tam uwolnione dziewczyny). Od komnaty, w której uwolniłem pierwszą dziewczynę różni się tym, że są tam monety i 4 teleporty. Jeśli zbiorę monety z tej komnaty, to mam pełną sakiewkę, ale nie mogę wyjść z komnaty - po wyjściu pojawiam się na dole pomieszczenia...
[#2] Re: Final Odyssey - poziom 2

@PopoCop, post #1

Może TO pomoże.
[#3] Re: Final Odyssey - poziom 2

@Jenot, post #2

Nie bardzo.
[#4] Re: Final Odyssey - poziom 2

@PopoCop, post #3

Witam,

Albo To może pomóc. Tam jest i cheat i solution - o ile jeszcze nie znalazłeś tego linka.

Pozdrawiam
[#5] Re: Final Odyssey - poziom 2

@PopoCop, post #1

Witam, wysłałem na maila pewien pliczek - może pomoże;)
[#6] Re: Final Odyssey - poziom 2

@asman, post #4

Opis jest kopią tego ze strony Vulcanu. Natomiast cheat się przydał - można zacząć od dowolnego poziomu, z tym że z nieśmiertelnością. Na szczęście jak się zrobi savegame, uruchomi ponownie grę i wczyta zapis gry to nieśmiertelność już nie działa i można grać "czysto".
[#7] Re: Final Odyssey - poziom 2

@(V)(I)mothe(P), post #5

Pliczek jest od dawna na Aminecie, ale pieniążków w grze raczej nie dodaje..
[#8] Re: Final Odyssey - poziom 2

@PopoCop, post #6

A może filmik pomoże...


Edit: Tak przy okazji, podoba mi się grafika i animacja w tej grze.

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2012 20:25:12 przez asman
[#9] Re: Final Odyssey - poziom 2

@asman, post #8

Nie pomógł :)
Ale dzięki za chęć pomocy. Mam to co chciałem, czyli save z początku drugiego poziomu. Jutro zacznę przechodzić go od nowa i zobaczę czy przegapiłem gdzieś monety.
[#10] Re: Final Odyssey - poziom 2

@PopoCop, post #9

Zacząłem level 2 od nowa i faktycznie ominąłem poprzednio jedną komnatę, w której są monety. Teraz pieniędzy już starcza na drugiego Orba.
Tak przy okazji, to przydałaby się w grze opcja rozpoczęcia danego levelu od nowa. Obecnie jak się przegapi gdzieś monety i skasuje stare savegame'y, to nie zawsze da się wrócić i (nie używając sztuczek) trzeba grać od samego początku (!).
[#11] Re: Final Odyssey - poziom 2

@PopoCop, post #10

Poprawka: w grze jest możliwość rozpoczęcia danego poziomu od nowa. Trzeba stracić wszystkie życia i po Game Over wcisnąć Fire.

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2012 13:21:37 przez PopoCop
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem