kategoria: Pomoc w przejściu gry
[#1] pomoc z heimdallem 2
Gram w heimdalla 2 wersja z amiga company ,na ich forum tez zalorzylem topic ale bez odzewu wiec pomyslalem ze moze wierni fani amigi mi pomogą. wystarczy sciagnac gre heimdall 2 z amiga company i odpalic mojego sejwa (F12 load state)
http://www.speedyshare.com/9HWxh/heimdall2.sgf
wchodze do komnaty z ashokiem sam koniec gry , wyrzucam mu na ziemie amulet, on podnosi i nic sie nie dzieje o co chodzi ? czy ktos to moze zobaczyc ? wystarczy po wczytaniu sejwa wejsc do komnaty , przelaczyc sie na ekwipunek martwej kobiety i zabrac amulet , dac heimdallowi ,a pozniej przekazac go dla goscia ze skrzydlami , wedlug opisu ma zostac uwieziony czy zniknac . Nie moge tego przejsc...
[#2] Re: pomoc z heimdallem 2

@ravencrest, post #1

Trzeba amulet rzucić na Ashoka, a później wyjść przez bramę w kształcie czaszki, aby stoczyć ostatnią walkę z Lokim.
[#3] Re: pomoc z heimdallem 2

@mailman, post #2

juz wiem o co chodzi , tego amuletu nie trzeba wyrzucic tzn discard na ziemie , ani nie wkladac do slotu przedmiotów podrecznych tak jak inne itemy , tylko wlozyc do slotu broni miotanej , tam gdzie trzyma sie luk czy bronie do rzucania , a wtedy zaatakowac go z odleglosci i heimdall rzuci w niego amuletem , dzieki za pomoz w zyciu bym na to nie wpadl jak uzyc tego przedmiotu. :)

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2012 09:19:01 przez ravencrest
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem