kategoria: Instalacja gier
[#1] Kickstart 1.3 na dyskietce
Czy ktoś może mi podesłać ADF z kickstartem 1.3? Albo chociaż powiedzieć, jak taką dyskietkę przygotować? Musze szybko przetestować parę tytułów na gołej A1200 i okazuje się, że nie działają, więc pewnie chodzi o ten kickstart...
[#2] Re: Kickstart 1.3 na dyskietce

@_arti, post #1

szukaj RELOKICK.
[#3] Re: Kickstart 1.3 na dyskietce

@Norbert, post #2

Dzienks! Mozna zamknac.
[#4] Re: Kickstart 1.3 na dyskietce

@_arti, post #1

wiekszym problemem sa kosci AGA i cache 020
sproboj to powylaczac ... stare tyuly 1985-1989 moga wymagac rzeczywiscie wersji bilbliotek z ROMu 1.3
[#5] Re: Kickstart 1.3 na dyskietce

@HOŁDYS, post #4

To jak wracamy do tematu, to powiem, ze ani z kickiem 1.3 ani bez keszu+OCS nie udalo mi sie uruchomic:
- Battle Squadron
- Lotus 2
- Swiv

:(
[#6] Re: Kickstart 1.3 na dyskietce

@_arti, post #5

Lotusy działają pod WDHLoad, Battle Squadron chyba chodził na A1200 ale mogłem tytuły pomerdać, masz na tej Amidze WB3.0, 3.1 czy 3.5/3.9 ? jeśli te nowsze to sprawdź pod starszymi, więcej gier zadziała.


Pozdrawiam
[#7] Re: Kickstart 1.3 na dyskietce

@RadoslawF, post #6

Wiem ze pod WHDload dziala, bo sam gram, problem w tym, ze skladam Amige (narazie gola A1200) dla naszego nowego kolegi z Lodzi i zazyczyl sobie wlasnie m.in. te gry. Kombinuje, kombinuje i chyba nic z tego nie bedzie.
[#8] Re: Kickstart 1.3 na dyskietce

@_arti, post #5

To się może wydać dziwne, ale miałem podobny problem z demem Guardian Dragon. Dziwne jest nie to, że demo się nie uruchamiało przy załadowanym do A1200 kicku 1.3 z dyskietki, wyczyszczonym keszu i OCS, ale to...

...że po kilku miesiącach zaczęło się uruchamiać dokładnie przy takich samych ustawieniach.

Wiem jak to brzmi i nie potrafię tego wyjaśnić, ale dokładnie tak to wyglądało.
[#9] Re: Kickstart 1.3 na dyskietce

@_arti, post #7

_arti, a nie masz może takich płytek z Ami-pro nazwanych CDBoot? mam 4 takie ale są strasznie zjechane. (nie 2 już niemal kompletnie padły) Tam było mnóstwo zainstalowanych gier (nie whdload) dających się uruchomić na gołej A1200/CD32. Wieczorem jak będę miał chwile to przysiądę i poszukam tego co potrzebujesz.
[#10] Re: Kickstart 1.3 na dyskietce

@Mir3k, post #9

Masz na myśli tytuły kompilacji 200, 333, 444, 888?
[#11] Re: Kickstart 1.3 na dyskietce

@Mir3k, post #9

Mam gdzies prawie wszystkie plytki z Ami-Pro, bo odkupilem ale jestem w trakcie wyprowadzki i sa *gdzies* spakowane, wiec lipa.
[#12] Re: Kickstart 1.3 na dyskietce

@_arti, post #5

lotus 2 i swiv u mnie banglaja. kick 3.1, 030/40. w early boocie tryb ocs i wylaczony cache
[#13] Re: Kickstart 1.3 na dyskietce

@Duracel, post #10

Nie, to inne magiczne płytki. Szukałem po necie, ale nigdzie na nie nie trafiłem. Sygnowane były nickiem NINJA 97
[#14] Re: Kickstart 1.3 na dyskietce

@Valwit, post #12

Mam wersje by "Skid Row" i ta nie bangla. Reset bo boot-intrze.
[#15] Re: Kickstart 1.3 na dyskietce

@_arti, post #14

A próbowałeś Degradera albo KillAGA?
[#16] Re: Kickstart 1.3 na dyskietce

@recedent, post #15

Ja kiedyś na A1200 używałem małego programu "fakemem", wgrywało się go pod wb i restartowało kompa, tak długo jak się nie odłączyło zasilania można było grać w bry z A500 które wcześniej nie chciały dobrze działać.
[#17] Re: Kickstart 1.3 na dyskietce

@Gżegżółka, post #16

Problem jest taki, ze nie mam tu WB więc ani Degrader ani fakemem nie dadzą rady. Goła 1200.
[#18] Re: Kickstart 1.3 na dyskietce

@_arti, post #17

wb bangla z dyskietek tez... A 2 mega czipu na te starocie starczy z okladem
[#19] Re: Kickstart 1.3 na dyskietce

@Gżegżółka, post #16

fakemem emulowal slow ram wiec tu nie rozwiąże sprawy , problem jest w pirackich grach
orginalny SWIV ktorego mam dziala na golej A1200 po wylaczeniu Cachu i wlaczeniu OCSa
identyczna sprawa byla z FIRE FORCE pirat nie bangla a orginal uruchamial sie ...
[#20] Re: Kickstart 1.3 na dyskietce

@_arti, post #1

Nie będę zakładał kolejnego tematu, więc napiszę tu.

Nagrałem sobie relokick 1.4a na dyskietkę. Po ponownym uruchomieniu amigi i kliknięciu lewym przyciskiem myszy wgrywa się, następnie pojawia się na moment biały ekran i następuje tak jakby reset, wyskakuje plansza żeby kliknąć lpm tak w kółko. Co robię nie tak?
[#21] Re: Kickstart 1.3 na dyskietce

@mikser, post #20

uzyj relokick 1.3.
Czy po wgraniu relokick wyciagasz dyskietke ?
[#22] Re: Kickstart 1.3 na dyskietce

@Norbert, post #21

Problemem był zły relokick, dzięki :)

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2012 23:40:37 przez mikser
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem