kategoria: Pomoc w przejściu gry
[#1] Ciemna Strona - końcówka
Witam! :)

Gwoli wstępu, jakoś to nie mogę się bez Was obyć, a i też wstyd kolejny post zaczynać z wołaniem o pomoc

Grę zna chyba każdy, nasza rodzima produkcja, która zalazła mi za skórę już parę razy. Dziś stwierdziłem, że jeszcze raz się zań zabiorę, tym razem z solucją w ręku [wciąż nie dawało mi spokoju zakończenie, którego oczywiście jestem ciekaw, jak jasna cholera]. Przechodzę powoli, kroczek, po kroczku, według solucji, wyszukanej gdzieś na "guglach". Pojawia się tam moment, gdzie trzeba trochę w pliczkach pogrzebać hexeditorem, ponieważ występuje jeden błąd. Z tym problemu najmniejszego nie było, do czasu dojścia do ostatnich trzech pkt solucji. Jest tam wzmianka, o "macaku" Obcego, na którego trzeba rzucić okiem, by coś ruszyło do przodu. Oczywiście prawdopodobnie w mojej wersji (jak i paru innych sprawdzanych) pojawia się pewien problem: gryzoń za nic nie może go wyłapać, ot po prostu jakby na planszy w ogóle nie istniał. Zwracam się zatem z prośbą, czy ktoś ma może "save", dosłownie z etapu przed zakończeniem? Usnąć spokojnie nie mogę, że znów czas poszedł w diabły.. Jeśli natomiast ktoś ma działającą, poprawną wersję, wrzucam swój przedostatni zapis (ostatni, właśnie z owym macakiem przez przypadek nadpisałem ze starym). Byłbym dozgonnie wdzięczny, za rychłe odpowiedzi :)
[#2] Re: Ciemna Strona - końcówka

@Siergiejska, post #1

http://www.ppa.pl/rodzynki/ciemna-strona.html








----------------
Używamy opcji link przy wstawianiu linków.

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2012 13:08:29 przez Benedykt Dziubałtowski
[#3] Re: Ciemna Strona - końcówka

@hegemon, post #2

Zapomniałem właśnie dodać, że na wersji z ppa grałem, dalej zero rezultatów ;)
[#4] Re: Ciemna Strona - końcówka

@Siergiejska, post #3

Wygląda jednak na to, że albo jestem zbyt mało inteligentny, by samemu to rozwiązać, albo nastąpił błąd w grze, bądź w solucji :/. Zamieszam jeszcze raz zapis stanu gry, tym razem z pomieszczenia z "alienem": TUTAJ. Może tym razem coś wskóram :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem