kategoria: Pomoc w przejściu gry
[#1] Bubble Heroes - cheaty
Szukam cheatów do gry "Bubble Heroes" albo sposobu jak podrasować savegame. Kiedy dotarłem do trzeciego świata gra umożliwiła kontynuację od tego świata. Przypuszczam, że zapis następuje do pliku "bhinfo". Niestety kiedy zagrałem jeszcze raz od początku i doszedłem do trzeciego świata z lepszym wynikiem (więcej kontynuacji w zapasie) gra nie zapisała tego wyniku.
[#2] Re: Bubble Heroes - cheaty

@PopoCop, post #1

Podeślij mi na maila plik bhinfo wraz z informacją ile miałeś punktów i kontynuacji.
[#3] Re: Bubble Heroes - cheaty

@mailman, post #2

Punktów w tej grze nie ma.
Plik "bhinfo" ma 56 bajtów i zawiera informację nie tylko o postępie w grze, ale też o ustawieniach opcji w menu. Są to w większości zera i co jakiś czas liczba. Zlokalizowałem tylko liczbę, która dotyczy ilości kontynuacji na początku gry (ustawia się je w menu). Próbowałem coś kombinować w miejscu, które (jak mi się zdaje) dotyczy zapisu postępu w grze, ale już na starcie wita mnie komunikat, że dane są nieprawidłowe...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem