kategoria: WHDLoad
[#151] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja v. 2.0

@OSH, post #150

Wolałem nie zbierać jak nie wiadomo było jaka jest końcowa cena (a i ludzie pewnie mniej chętnie by wtedy wpłacali) więc najpierw ustalałem to z Bertem.
[#152] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja v. 2.0

@_arti, post #151

Arti, ale powaga? Ludzie pobrali klucze i nie zapłacili za nie? Co za naród. Jak już amigowiwc amigowca przekręca to śmiesznie już nie jest.
[#153] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja v. 2.0

@Red_Bullet, post #152

Sprawa powinna miec final publicznie, tak samo jak ludzie do rejestracji kierowani byli z publicznego forum. Niech sie wytlumacza.
[#154] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja v. 2.0

@F7sus4, post #153

Problem w tym, że (o ile pamiętam), przynajmniej jedna osoba trafiła na zbiórkę przypadkowo, tj. zarejestrowała się na portalu, bo o niej przeczytała (dopiero później to zauważyłem). Dostała swój kluczyk ...i zniknęła, więc jakikolwiek lincz teraz i tak na niewiele by się zdał.
[#155] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja v. 2.0

@_arti, post #154

To zadne wytlumaczenie. Publiczne podanie nickow nie jest ujawnieniem danych personalnych, a odetnie delikwentom droge do podobnych wystepkow w przyszlosci - dla dobra ogolu.
[#156] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja v. 2.0

@F7sus4, post #155

Poważnie? Maniek1411 i Stasiek104 - naprawdę to w czymś pomoże? A serio - pokasowałem mejle i nie pamiętam ...ale może mam w backupie, chwila...

OK. Odnalazłem jednego użytkownika. Wysłałem mu jeszcze wiadomość na priv. Jeśli nie będzie odzewu, to napiszę, kto to.



Ostatnia aktualizacja: 11.10.2013 14:23:02 przez _arti
[#157] Re: WHDLoad - grupowa rejestracja v. 2.0

@_arti, post #156

naprawdę to w czymś pomoże?

Moze w tym, ze podobna sytuacja ze strony tych panow nie bedzie juz miala miejsca? czerwona kartka
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem