kategoria: Pomoc w przejściu gry
[#1] Foundation - level 2
Cel poziomu 2 to opanowanie 40% lądu. Mam 41% lądu (w tym przejęty jeden budynek wroga), a gra pokazuje, że misja zrealizowana tylko w 83%. Co tu trzeba zrobić?
[#2] Re: Foundation - level 2

@PopoCop, post #1

Może licznik opanowania lądu podaje jakąś nieprawidłową wartość. Ważny jest ten drugi wskaźnik (83%).
[#3] Re: Foundation - level 2

@mailman, post #2

Mam tę grę w oryginale, ale jakoś nie udało mi się do niej jeszcze przysiąść. PopoCop, daj znać jak uda Ci się przejść tę misję, ja jak zagram to dam Ci znać.
[#4] Re: Foundation - level 2

@Hextreme-Attic, post #3

Ale jak przejdę tą misję, to problem rozwiąże się sam :)
[#5] Re: Foundation - level 2

@PopoCop, post #4

Nic już nie rozumiem. Zajmuję kolejne budowle wroga i mam nawet 50% lądu, a zaawansowanie misji stoi w 83%. Jak stawiam sobie nowe budynki to żadne procenty nie rosną.
Chyba dam sobie spokój, bo szkoda czasu.
[#6] Re: Foundation - level 2

@PopoCop, post #5

Ten level to na 100% da się przejść. Pierwsza rzecz jaka mi się nasuwa to jaką wersję Foundation posiadasz? Wersja Gold czy Director's Cut były w miarę dobrze dopracowane, ale pierwsze "gołe" Foundation, miało o ile pamiętam około 20 różnych update poprawkowych. Być może goła wersja bez zainstalowanych poprawek ma problem z drugim levelem.

Na Aminecie masz poradnik jak przejść wszystkie misje w formacie WordhWorda, co prawda po niemiecku, ale może na coś Ci się przyda.
[#7] Re: Foundation - level 2

@Mufa, post #6

Mam wersję Director's Cut z dodatkiem Undiscovered Land. Gra pokazuje, że jest v1.40.
Aminet przejrzałem już wcześniej i widziałem ten poradnik, ale j. niemiecki to dla mnie bariera.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem