kategoria: Instalacja gier
[#1] Settlers nie bangla
Witam
Odkąd posiadam 060 nie mogę uruchomić żadnej wersji The Settlers, ani whdload ani installki. Uruchamia się i albo nie da sie wpisać kodu planszy bo zwiecha albo przy zabezpieczeniu.
Ktoś coś pomoże?
[#2] Re: Settlers nie bangla

@Sosabowski, post #1

Jak wyłączysz cache, to pójdzie dalej, ale bez WHDLoad i tak będzie się czasem przy zapisie wieszać, a czasem tak po prostu. Nie maiłem tej gry z WHDLoad, może z nim będzie dobrze działać, jak się wyłączy Data Cache.
[#3] Re: Settlers nie bangla

@Sosabowski, post #1

Dwa przyciski myszy podczas startu (z dyskietką Settlersów) "Boot options" i tam wyłącz cache procesora po czym kliknij boot :)
[#4] Re: Settlers nie bangla

@pokulan, post #3

Już gram, jak wyłączyć cache wiem ale nie wiedziałem że trzeba, dzięki za pomoc.
[#5] Re: Settlers nie bangla

@pokulan, post #3

A nie lepiej w ToolType ikony wpisać odpowiednie opcje, a nie za każdym razem bootować bez cache? Trzeba dopisać NoCache i po sprawie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem