kategoria: Pomoc w przejściu gry
[#1] Harpoon - poszukiwany tutorial lub manual.
Poszukuję manuala lub jakiegoś tutoriala do strategii Harpoon. Wujek Google jakoś nie potrafi mi pomóc w tym temacie. Może ktoś ma skan instrukcji?
Z góry dziękuję za pomoc.
[#2] Re: Harpoon - poszukiwany tutorial lub manual.

@jarzbi, post #1

Może to się przyda?: http://www.gamefaqs.com/pc/564710-harpoon/faqs/1514

Serdeczności
Des
[#3] Re: Harpoon - poszukiwany tutorial lub manual.

@jarzbi, post #1

Tu masz kilka manuali.
[#4] Re: Harpoon - poszukiwany tutorial lub manual.

@jarzbi, post #1

Niestety nie znalazłem nigdy instrukcji do wersji Amigowej, ale w nowszym wydaniu wersji PC (dla Windows) instrukcja załączona jest jako plik HLP czy tam CHM. Gra jest identyczna tylko interfejs jest trochę nowocześniejszy no i ma więcej misji. Więc jak chcesz grać na Amidze to tak czy inaczej proponuję zdobyć tą wersję Windowsową dla samej instrukcji.

EDIT: jak widać wyżej słabo szukałem

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2014 21:58:59 przez strim_
[#5] Re: Harpoon - poszukiwany tutorial lub manual.

@glichtanski, post #3

Dziękuję bardzo. Świetne miejsce. Teraz mogę zacząć zabawę.
[#6] Re: Harpoon - poszukiwany tutorial lub manual.

@jarzbi, post #5

Opis w oparciu o wersję Amigową był w Computer Studio wydanie specjalne 1994/1 i 1994/2.
Tutaj masz skany link w formacie pdf i djvu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem