kategorie: Pomoc w przejściu gry, WHDLoad
[#1] Deluxe Galaga 2.6c AGA
Cześć,

W piątek w nocy grałem sobie w Galagę i w 190. levelu znikły mi z ekranu obiekty obcych oraz nie widziałem swoich pocisków. Po włączeniu auto-fire widziałem przebłyski (coś jak artefakty) wybuchających obcych, czyli program nadal się wykonywał, statek strzelał, obcy ginęli,ale nie wyświetlało się nic oprócz mojego statku i tła, po którym się poruszał. W końcu mnie zabili i znowu, nie wyświetliły mi się napisy, abym mógł się wpisać do listy rekordów. Odliczając znaki dokonałem wpisu z moim rekordem, po czym zresetowałem Amigę. Po restarcie wszystkie napisy wyświetlały się już poprawnie i oczywiście gra działała poprawnie. Po tym przydługim wstępie pytanie: Czy to wina przegrzania sprzętu (A1200 z sygnaturki z założoną klapką), czy wina gry, czy może whdload? Mieliście może taki problem z tą grą? Szkoda, że mi się to przytrafiło, bo bym przeszedł jeszcze ze 100 lub 200 leveli - miałem dobry dzień/noc OK
[#2] Re: Deluxe Galaga 2.6c AGA

@gegu, post #1

Spróbuj użyć wersji aminetowej. Działa z HD i nie potrzebuje WHDload.
Oprócz wersji 2.6c AGA, znajdziesz tam finalną wersję FULL. Ściągnij archiwum DeluxeGalaga_A.lha.
link
[#3] Re: Deluxe Galaga 2.6c AGA

@Andrzej Drozd, post #2

Dzięki wielkie za podpowiedź. Myślałem, że 2.6c jest ostatnia. Sprawdzę ostatnią wersję.
[#4] Re: Deluxe Galaga 2.6c AGA

@gegu, post #1

U mnie z Deluxe Galaga nie było nigdy problemu, mimo że Amiga potrafiła być włączona z tą grą od piątku do niedzieli (brak zapisu gry). Ale miałem wersję instalowaną normalnie na HDD, a nie WHDLoad.
[#5] Re: Deluxe Galaga 2.6c AGA

@gegu, post #3

Spotkałem się u mnie z tymi samymi objawami, ale nie pamiętam która to była wersja. Teraz mam wszystko w pudłach po przeprowadzce. Mam więcej miejsca na swoje kompy, robię stół/blat itp...
Ale wydaje mi się że poprawnie odpalała mi się wersja 2.6c instalacyjna na hdd
[#6] Re: Deluxe Galaga 2.6c AGA

@gorzyga, post #4

Wersja instalowana normalnie śmiga jak szalona przez całą noc. Wersja whdload się rypie w okolicach 96. levelu - sprawdziłem to już 3-krotnie. Wersja whdload znika z dysku na amen. Dziękuję za naprowadzenie na trop.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem