kategoria: Szukam gry
[#1] szukam gry (samochodówka)
szukam gry, w którą niestety nawet nie grałem,tylko widziałem w dzieciństwie u kolegi brata przez chwilę także niedużo pamiętam.

Jest to gra jak w tytule samochodówka, pamiętam, że można było naprawiać, a być może i modyfikować samochody - co ją wyróżniało jeszcze to to, że za wyścig zarabiało się pieniądze, które później przeznaczało się bodajże na naprawy i/lub modyfikację.

Niestety było to tak dawno, że nawet nie jestem pewny do końca czy to było na Amige czy na pierwsze jakieś 286/386...a może Atari/C64?
Raczej stawiam na Amigę.
Sorry za małą ilość informacji, ale może komuś się uda.
[#2] Re: szukam gry (samochodówka)

@zmiennik, post #1

W Jaguar XJ220 można było coś kupować do samochodu.
[#3] Re: szukam gry (samochodówka)

@zmiennik, post #1

Może Jaguar XJ220?
Ten obrazek jest dość charakterystyczny dla tej gry:
[#4] Re: szukam gry (samochodówka)

@zmiennik, post #1

Może Crazy Cars pomysł
[#5] Re: szukam gry (samochodówka)

@zmiennik, post #1

[#6] Re: szukam gry (samochodówka)

@zmiennik, post #1

Super Cars, zarabia się pieniążki można modyfikować, to samo w Nitro lub ATR, ale podejrzewam, że zapamiętałbyś widok z góry.
[#7] Re: szukam gry (samochodówka)

@amizet, post #5

tak to to! Przypomniało mi się,że tam były amerykańskie samochody.
To musi być to,
dzięki wielkie OK
[#8] Re: szukam gry (samochodówka)

@zmiennik, post #7

Swego czasu zagrywałem się Street Rod, jest jeszcze druga część, ale na mojej niedopalonej A500 była niegrywalna. Muszę do niej wrócić na A500 + 030.

Poza tym to również był mój typ...
[#9] Re: szukam gry (samochodówka)

@ITU, post #8

Nie przypominam sobie żebym grał w tą grę, aczkolwiek zahaczyłem o ten tytuł na necie pomysł Byłe niegrywalna, cięła się? pomysł
[#10] Re: szukam gry (samochodówka)

@parallax, post #9

Dokładnie, żabie skoki, procek nie wyrabiał.
[#11] Re: szukam gry (samochodówka)

@amizet, post #5

A to ciekawe, dopiero teraz zauważyłem, że tą grę stworzyli Polacy :)
[#12] Re: szukam gry (samochodówka)

@sanjyuubi, post #11

To była jedna z moich ulubionych gier, dziwne że nie wszyscy ją znają biorąc pod uwagę że to polska produkcja. Gdy w nią grałem kiedyś /grałem w dwójek/ to zastanawiałem się z skąd tam się wzięły polskie nazwiska. Co najlepsze to rzadko wygrywałem jakiś wyścig zawsze lubiłem zaczynać od nowa i szukać okazji na giełdzie, aby kupić jakąś tanią furkę i wziąć ją na tuning. Albo jak podjeżdżał King swoim bodajże Shelby i tylko spoglądał i odjeżdżał "awesome".

Fajnie by było jak by ktoś zrobił grę w takim stylu, tylko trzeba by było fajny scenariusz napisać. A nie cały czas jakieś strzelanki, skakanie po głazach/zero fantazji/. Właśnie Street Rod to była dobra gra w sumie to dalej jest.

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2014 21:35:12 przez amizet
[#13] Re: szukam gry (samochodówka)

@ITU, post #8

Obawiam się że 030 nic nie da - goście skopali kod, szybszy CPU tu chyba nie robił roboty coś sobie przypominam.
[#14] Re: szukam gry (samochodówka)

@Rembrand2, post #13

Na 030 to lata. Gralem ostatnio.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem