kategoria: Szukam gry
[#1] Szukam gry platformowej
Siemanko,
Pozukuje tytułu gry w którą gierczyłem jak byłem mały. Gra na amige. Chyba dwie dyskietki (ale nie jestem pewien). Gra platformowa. Pamietam jedynie ze w momencie smierci postaci zamieniala sie w pyl i przychodzil gosciu i wciagal odkurzaczem. Pamietam jeszcze ze mozna bylo jezdzic jakims pojazdem a w dalszych etapach latac jakims samolocikiem. NIestety to wszytsko co pamietam na temat tej gry. Bardzo mi zalezy na odnalezieniu jej.
Dzieki za pomoc !!!
Pozdrawiam
[#2] Re: Szukam gry platformowej

@quvartus, post #1

Super Methane Brothers?
[#3] Re: Szukam gry platformowej

@Hexmage960, post #2

Niestety nie , to nie ta gra
w mojej grze byla noc lub po prostu ciemna sceneria, no i przechodzilo sie od lewej do prawej

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2014 20:35:19 przez quvartus
[#4] Re: Szukam gry platformowej

@quvartus, post #1

udalo mi sie w koncu znalesc ta gre, dla wszystkich ciekawych:
https://www.youtube.com/watch?v=y4spCUIOgVA
[#5] Re: Szukam gry platformowej

@quvartus, post #4

Nigdy tej gry na oczy nie widziałem, a widziałem sporo na Amidze ;) taka lżejsza wersja Fire Force'a ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem