kategoria: Pomoc w przejściu gry
[#1] Oil Imperium jak zapisać/odczytać stan gry
Witam wszystkich, moja pamięć już mnie zawodzi i dlatego proszę o pomoc. Jak zapisywało się stany gry w grze OIL IMPERIUM?
[#2] Re: Oil Imperium jak zapisać/odczytać stan gry

@basto, post #1

http://www.lemonamiga.com/games/docs.php?id=1165


DESK a potem SAVE z tego co piszą.
W razie kłopotów Google Translator na pewno pomoże OK
[#3] Re: Oil Imperium jak zapisać/odczytać stan gry

@Climat, post #2

LOADING AND SAVING THE GAME
Should you wish to save the game during play for future recall you may do
so. To save the game, go to the main menu DESK and activate the SAVE
facility as follows:

AMIGA : When holding down the mouse key a menu from which functions can be
selected is displayed.

It is recommended that the game is saved approx. once per hour to ensure
against an electricity cur or system crash.


Nie bardzo rozumiem o czym piszą
[#4] Re: Oil Imperium jak zapisać/odczytać stan gry

@basto, post #3

Pisza, ze jak chcesz zasejwowac gre to musisz wyjsc do glownego menu DESK i aktywowac opcje SAVE trzymajac wcisniety klawisz myszki, wybierajac ja. Zalecaja rowniez raz na godzine nagrywanie stanu gry na wypadek 3ciego stopnia zasilania jak za PRL'u.
[#5] Re: Oil Imperium jak zapisać/odczytać stan gry

@selur, post #4

Ok doszedłem w końcu do tego niestety z opisu nic nie wynikło musiałem metodą prób i błędów wykombinować. Wystarczy najechać w lewy górny róg ekranu i przycisnąć prawy przycisk i pojawi się menu. Dziękuję wszystkim za pomoc i pozdrawiam
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem