[#1] Sensible Golf - o co kaman?
Mój syn dzisiaj pokłócił się z moją córką... obydwoje mają karę - ona na bajki, on na PS4.

No właśnie, ma na PS4, ale nie ma na Amigę Wygrzebał dyskietki z Sensible Golf, odpalił i zapytał czy z nim zagram. No i tu powstał problem, bo nigdy nie grałem w Sensible Golf

Przeczytałem recenzję na PPA, ale autor recenzji pisze, że gra jest bardzo prosta, a przy uderzeniu należy kilka razy przycisnąć fire. Próbujemy, pokazuje się małe okienko z okrągłym wykresem. Po pierwszym wciśnięciu kropka rusza po wykresie, po drugim wciśnięciu zostawia ślad, po trzecim... nic się nie dzieje zazwyczaj. Kilka razy udało nam się uderzyć piłkę, ale chcielibyśmy zrozumieć konkretnie o co chodzi

Mam wrażenie, że człowiek się uwstecznia jakoś, kiedyś nie miałbym pewnie problemu.
[#2] Re: Sensible Golf - o co kaman?

@Duracel, post #1

Wybierasz kij stosowny do odleglosci rodzaju podloza
Pierwszy fire rozpoczyna ruch kijem
Drugim fire okreslasz sile - im dalej na kole (wyzej) tym mocniejszy strzal ale trudniejszy kolejny krok czyli precyzja
Trzeci fire dusisz jak kropeczka jest na dole w okolicach czerwonego luku - wtedy pilka leci mocno i prosto. Na zoltym bedzie mniej precyzyjnie i podkrecona. A na zielonym juz wiesz bo robisz tak pewnie ciagle ;)
Have fun
[#3] Re: Sensible Golf - o co kaman?

@WojT_GL, post #2

Syn gra, już coś tam ogarnął chyba...
Ja jak wciskałem ten trzeci fire jak piszesz to jakby nie było reakcji. Machnął, ale piłka nie leciała.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem