kategoria: Szukam gry
[#1] Szukam obrazu cd Fightin'Spirit pod cd32
Witam. Mam problem z grą Fightin'Spirit pod winuae w wersji dla CD32. Gra zawsze zawiesza się po przejściu mini gry w demolowanie śmigłowca, dokładniej jest to moment w którym ma rozpocząć się kolejna walka i pojawia się komunikat "illegal warrior" z ukrytą postacią. Wcześniej mi to nie przeszkadzało gdyż nie jestem zbyt dobry w tego typu grach i pokonanie kilku oponentów zawsze było dla mnie wyzwaniem. Kiedyś czytałem na EAB że może to być problem z wadliwym obrazem gry, próbowałem sprawdzić inne wersje winuae, ale błąd zawsze się pojawia. Szukam więc poprawnego obrazu z tą grą.
[#2] Re: Szukam obrazu cd Fightin'Spirit pod cd32

@Gżegżółka, post #1

Zajrzyj na ten wątek.
Z niego wynika, że oryginał ma ten błąd. Należy użyć cheata.
[#3] Re: Szukam obrazu cd Fightin'Spirit pod cd32

@cholok, post #2

OK, już działa, wystarczy tak jak mówisz wejść w super mode.
[#4] Re: Szukam obrazu cd Fightin'Spirit pod cd32

@Gżegżółka, post #1

Mam oryginał gry na kompakcie, błąd występuje w tym samym miejscu o którym mówisz. Czyli po rozwaleniu helikoptera w momencie pojawienia się dodatkowego przeciwnika w turnieju. Ukazuje się nowy przeciwnik "Shiro" i gra już nie przechodzi do części walki.
Problem znika po wpisaniu/uaktywnieniu sekretu na "super mode". Wtedy wcześniej ukryty "Shiro" jest już od początku dostępną postacią i nie pojawia się jako niespodzianka w turnieju. Można skończyć grę każdą postacią.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem