kategoria: Szukam gry
[#1] Gra na Amigę 3D!!
Gra jest podobna do Jungle Strike, Desert Strike. Latało się takim niebieskim helikopterem, była w 3D.
A jak się zaczynała gra to był taki JAGUAR/tygrys (jakiś dziki KOT) z rozdziawionym pyskiem. było to logo tej gry.
[#2] Re: Gra na Amigę 3D!!

@Fox46, post #1

Zeewolf (była też część druga).

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2016 22:04:01 przez baderman
[#3] Re: Gra na Amigę 3D!!

@Fox46, post #1

Zeewolf
[#4] Re: Gra na Amigę 3D!!

@Dorian3d, post #3

Potwierdzam, to Zeewolf. OK
[#5] Re: Gra na Amigę 3D!!

@_arti, post #4

I są nawet recenzje i jednego i drugiego tytułu na naszym portalu.
[#6] Re: Gra na Amigę 3D!!

@mailman, post #5

Ok kurde faktycznie to jest to !! :D wielkie dzięki :D. Pamiętam że trochę w to pykałem, ale brat bardziej w to naparzał. Ale chociaż jasno nakierowałem że Niebieski helikopter+ dziki pies (prawdo podobnie WILK) jako LOGO :D

A ja z jakimś dzikim kotem wyjechałem :D, a nawet nie wiedziałem że dwójka jest z lepsza oprawą graficzną (jakkolwiek śmiesznie to brzmi)

PS: Jakim cudem to jest na jednej dyskietce :D ?? dwójka też :D. WOW :D.

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2016 21:05:38 przez Fox46
[#7] Re: Gra na Amigę 3D!!

@Fox46, post #6

PS: Jakim cudem to jest na jednej dyskietce :D ?? dwójka też :D. WOW :D.


Amiga years - Age of Wonders :)
[#8] Re: Gra na Amigę 3D!!

@Fox46, post #6

PS: Jakim cudem to jest na jednej dyskietce :D ?? dwójka też :D. WOW :D.


Bo to w sumie, kilka obrazków oprócz tego tylko same czyste nieteksturowane wektorki, wszystko okraszone skromną ilością sampli. Całość na dyskietce Ndos, troszkę więcej kb wchodzi ;)
I... czar prysł

Ogólnie świetna gierka, kiedyś kupiłem jak jeszcze eureka robiła wyprzedaże tych gier. Sporo czasu w to prałem, wciągająca.


Ostatnia aktualizacja: 21.09.2016 13:50:48 przez Koyot1222
[#9] Re: Gra na Amigę 3D!!

@Koyot1222, post #8

A wie ktoś jak zniszczę wszystkie cele co mam dalej zrobić ?? wylądować gdzieś czy co jak się zakańcza misję ??.
BO na Spacje się zmienia broń, na H się ląduję. A na CTRL chyba zmienia się sterowanie z Joysticka na Myszkę :D
[#10] Re: Gra na Amigę 3D!!

@Fox46, post #9

Każda misja jest opisana ZANIM ją zaczniesz Dodatkowo, wciskając ENTER (dobrze pamiętam?) możesz sobie jeszcze raz przypomnieć briefing. Obstawiam - to bardzo częste w Zeewolfie - że zapomniałeś o jakimś czołgu czy coś... albo nie ma go na mapie i musisz go znaleźć.

Amiga to nie PS4 z grami, które się same przechodzą

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2016 06:41:34 przez _arti
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem