[#1] Valhalla 1 - Pytanie
Czy mógłby mnie ktoś kto grał w grę Valhalla and the Lord of Infinity oświecić dlaczego złoty pierścień należy położyć na "kamieniu tożsamości"?

Ciekawym logiki takiego postępowania.

Nie proszę o pisanie rozwiązania zagadek w grze. Wiem gdzie jest solucja.

Przeszedłem już trochę sam, ale niektórych słów mówionych po angielsku nie rozumiem, co utrudnia rozwiązywanie zagadek.
[#2] Re: Valhalla 1 - Pytanie

@Hexmage960, post #1

No i przeszedłem pierwszy poziom.

Pomogłem sobie w paru miejscach solucją, bo byłem zniecierpliwiony. Gra jest trudna, ale trzeba dobrze słuchać. Parę kwestii jak np. "Bring me blood", czy "Do you love me?" było przekłamane i nie rozumiałem ich w ogóle.

Postaram się w ogóle już nie korzystać z solucji nawet, gdybym miał tydzień nad kolejnym etapem ślęczeć. Bo największa radocha jest z rozwiązywania zagadek samemu.

Choć nadal nie wiem czemu ten "Golden ring" położyć na "Identity stone"... Później wiele rozwiązań znalazło wytłumaczenie.

Ogólnie grę polecam i przygotuję recenzję jak ją przejdę.
[wyróżniony] [#3] Re: Valhalla 1 - Pytanie

@Hexmage960, post #2

Może dlatego, że pierścień pozwolił określić tożsamość osoby...
[#4] Re: Valhalla 1 - Pytanie

@mailman, post #3

Najpewniej tak. Pierścień należał do ojca głównego bohatera. A dostajemy w zamian coś w rodzaju jego testamentu.

Ogólnie większość zagadek jest w porządku. Ja mam największy problem z tym, że nie rozumiem wielu słów po angielsku. Gdyby były napisy byłoby dużo lepiej i nie-Anglik przechodziłby grę jakby była w jego języku.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem