kategoria: Szukam gry
[#1] Poszukuję gry ze słowem w tytule "Scrab lub Crab"
Witam poszukuję gry w której chodziło się piratem i zbierało monety, podobna stylizacją do Mario Bros.
W tytule pamiętam że było słowo "Scrab lub Crab". Proszę bardzo o pomoc. Z góry dziękuję.
[#2] Re: Poszukuję gry ze słowem w tytule "Scrab lub Crab"

@Steishen, post #1

Pirat zbierający monety kojarzy mi się z "Traps 'n Treasures" ale żadnego Crab ani Scrab tam nie było.
[#3] Re: Poszukuję gry ze słowem w tytule "Scrab lub Crab"

@recedent, post #2

Sprawdziłem rzeczywiście to jest ta gra której szukam. Dziękuję bardzo Recedent za pomoc w znalezieniu tytułu, a skąd mi się ubzdurało "Scrab" w tytule to nie wiem.
Pozdrawiam.OK
[#4] Re: Poszukuję gry ze słowem w tytule "Scrab lub Crab"

@recedent, post #2

Tez znalem rozwiazanie zagadki
Ale nie dajesz szans bo chyba masz zapiete powiadomienie na kazdy topic ;)
[#5] Re: Poszukuję gry ze słowem w tytule "Scrab lub Crab"

@Steishen, post #3

skąd mi się ubzdurało "Scrab" w tytule to nie wiem.


Pirat kojarzy się z Karaibami i szczątkowa pamięć o "Traps" zamieniła się na "Crab".
[#6] Re: Poszukuję gry ze słowem w tytule "Scrab lub Crab"

@Andrzej Drozd, post #5

Dziękujemy panu profesorowi za wyjaśnienie szeroki uśmiech. A przy okazji jakieś ciekawe gry z piratami?
[#7] Re: Poszukuję gry ze słowem w tytule "Scrab lub Crab"

@Steishen, post #3

Na ekranie tytułowym litery T wyglądają jak C.
A póki ktoś tego nie zobaczy to nie uwierzy. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem