[#1] Cannon Fodder - wyjście do menu
Czy w "Cannon Fodder" jest możliwe wyjście z gry bezpośrednio do menu (tego z opcjami Save i Load)? Wciskając podczas gry klawisz Esc dany etap jest powtarzany, co jest raczej mało przydatne jeśli przypadkiem ginie oddział doświadczonych wojaków i chciałoby się załadować wcześniejszy stan gry.
[#2] Re: Cannon Fodder - wyjście do menu

@PopoCop, post #1

A nie ma tam jakiegos abort mission jak oddzial zginie? Jak nie to nie kojarze zeby bylo wyjscie do menu. Soft reset ;)
[#3] Re: Cannon Fodder - wyjście do menu

@softiron, post #2

A próbowałeś dwa razy ESC (również na ekranie misji)?
[#4] Re: Cannon Fodder - wyjście do menu

@Hexmage960, post #3

Próbowałem i nic to nie dało.
[#5] Re: Cannon Fodder - wyjście do menu

@PopoCop, post #4

Raz ESC, pojawi się napis try again, potem pojawi się kolejny napis z misją, wtedy ESC i pojawi się ekran z LOAD.
[#6] Re: Cannon Fodder - wyjście do menu

@cholok, post #5

Ten sposób nie działa, przynajmniej w wersji WHDLoad.
Wciśnięcie Esc, pojawia się Try again, po chwili ekran misji, ponownie Esc i misja startuje od początku.
[#7] Re: Cannon Fodder - wyjście do menu

@PopoCop, post #6

Mnie też się kojarzyło coś w stylu co powiedział cholok, ale ja wtedy to nawet nie miałem twardego dysku. Nawet się uparłem że początkową ekipą przejdę całą grę. Poległem chyba na misji 10.
Pozostaje tylko opcja wyłażenia do OS i załadowania od nowa ale to też jest męczące na dłuższą metę. Ale to pewnie wiesz
[#8] Re: Cannon Fodder - wyjście do menu

@PopoCop, post #6

Jako że jestem kompletna noga w gry zręcznościowe,
ale bardzo lubię Cannon Fooder, gram na fsUAE z zapisywaniem stanu,
to jedyny sposób abym nie zaczynał co chwila od pierwszej misji ;)
Wiem, nie jestem koszerny.
.

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2017 23:30:26 przez rePeter
[#9] Re: Cannon Fodder - wyjście do menu

@rePeter, post #8

Grzech odpuszczony.
[#10] Re: Cannon Fodder - wyjście do menu

@PopoCop, post #6

A bo to działa chyba tylko w wersji IT.
[#11] Re: Cannon Fodder - wyjście do menu

@cholok, post #10

Panowie i czy ktoś znalazł sposób jak wyjść do menu load grając klasycznie z dyskietek ??? Od 8 misji muszę co chwila robić restart gry i mielić dyskietkami ;)))
[#12] Re: Cannon Fodder - wyjście do menu

@Pawka, post #11

Cholok napisał już odpowiedź. Na ekranie odprawy (Briefing, podczas którego podany jest cel misji i powinieneś kliknąć lewy przycisk myszy, aby misja się zaczęła) wystarczy wcisnąć ESC. Wracasz od razu do ekranu wzgórza z opcją LOAD i SAVE. Tylko, że to działa wyłącznie w Cannon Fodder 2. W Cannon Fodder nie ma takiej możliwości.

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2020 15:32:43 przez mailman
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem