[#1] Potrzebny adf
Jak wiecie (kto czytał ten wie), odpalałem moją A1200. W sumie to jest wszystko Ok dzięki wydatnej Waszej pomocy, za którą dziękuję.
Ale...
Zgrałem najpierw do DMSów z fizycznych dyskietek, potem przekonwertowałem je na adf do Goteka, moje stare gry. Niestety dyskietka save z Cannon Fodder sypała błędami, więc ją odpuściłem. Pomyślałem sobie, że podepnę pod Goteka pustego adf-a i z poziomu gry przygotuję dyskietkę save. Niestety ten chytry plan nie zadziałał i gra nie potrafi sformatować takiego adf-a.
Ma ktoś takiego działającego i się może podzielić? Przypomnę, chodzi o pierwszego CF.
[#2] Re: Potrzebny adf

@JerzA, post #1

Tak. Poprawnie działa nie ADF a HFE. Chodzi o specyficzny format zapisu. Zaraz podeślę e-mail z gotowcem.
[#3] Re: Potrzebny adf

@pong777, post #2

Dzięki. Dostałem.
Czyli gdybym podpioł w Goteku jakieś hfe, to by dał radę go zrobić?

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2017 10:17:54 przez JerzA
[#4] Re: Potrzebny adf

@JerzA, post #3

Ja to robiłem tak, że w WinUAE przygotowałem sobie ADFa. Pod Cannonem stworzyłem savedisk. Potem tego ADFa skonwertowałem na HFE. A tego HFE już na pendrive i do Goteka.
[#5] Re: Potrzebny adf

@pong777, post #4

to ja powiem że robione save diski nie chciały działać za bardzo. Zadziałał natomiast save disk znaleziony w pakiecie tosec 2012.
[#6] Re: Potrzebny adf

@softiron, post #5

Ten co dostałem od pong777, działa. Właśnie sprawdziłem.
[#7] Re: Potrzebny adf

@JerzA, post #6

Podepnę się pod temat
Potrzebuję programu AddRAM w formacie adf lub piku do nagrania na dyskietce
kiedyś miałem taki ale poszedł się........
[#8] Re: Potrzebny adf

@JerzA, post #1

A czemu takie kombinacje flop do dms i z dms na adf ?
Nie możesz od razu flop do adf ?
[#9] Re: Potrzebny adf

@KRISS, post #7

A nie możesz na WinUAE zrobić pustego .adf i nagrac tam co chcesz i potem to do goteka?
[#10] Re: Potrzebny adf

@Stoopi, post #9

Bo o ile dobrze pamiętam Cannon Fodder jest w NDOS
[#11] Re: Potrzebny adf

@KRISS, post #7

Użyj programu exe2adf.
Zrobi ci dyskietkę (adf) bootujaca z addRAM.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem