[#1] Chińczyk - jak ustawić graczy??
Mam grę jak w tytule. Popularny Chińczyk ale w wydaniu amigowym. Problem polega na tym że nie potrafię zmienić graczy komputerowych na żywych, w zasadzie na ekranie startowym jedyna ikonka, która działa po naciśnięciu, oprócz możliwości wpisania imion graczy, to START. No ale co z tego skoro nie ja gram tylko 4 graczy amigowych. Czy ktoś wie jak to zmienić?
Jakby co to chodzi o tę grę:


Ostatnia aktualizacja: 10.02.2019 19:59:03 przez nostrum666
[#2] Re: Chińczyk - jak ustawić graczy??

@nostrum666, post #1

Czyżby to zabezpieczenie "antypirackie" ?
[#3] Re: Chińczyk - jak ustawić graczy??

@Norbert, post #2

Nie wiem. Mam obraz dysku z netu. Nie było żadnego CRACKTRO ani nic w tym stylu. Żadnych pytań o jakieś znaki czy litery. Po prostu gra się ładuje i już.
[#4] Re: Chińczyk - jak ustawić graczy??

@nostrum666, post #3

To dlatego że nie masz instrukcji.
Tam jest napisane co należy i kiedy nacisnąć, aby grę "odblokować "
[#5] Re: Chińczyk - jak ustawić graczy??

@Norbert, post #4

No to nie pogram bo niestety nie mam instrukcji.
[#6] Re: Chińczyk - jak ustawić graczy??

@nostrum666, post #1

Gra zaje..sta, gram często z synem. Na ekranie tytułowym tam gdzie chcesz wybrać siebie jako gracza-naciśnij po prawej "C"-jak chińczyk(ewentualnie człowiek).
[#7] Re: Chińczyk - jak ustawić graczy??

@AD99, post #6

Jak pisałem w pierwszym poście, nic mi tam nie działa prócz wpisywania imienia i STARTu.
[#8] Re: Chińczyk - jak ustawić graczy??

@nostrum666, post #7

A to sorry, rzeczywiście. Ściągnąłem kilka adf'ów i w każdym to samo co u ciebie. Ja grałem przez gotowca z Company.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem