[#1] AmiWolf ECS
Witam, mam pytanie jak odpalić dźwięk w tej grze. Jest napisane w jednym punkcie:
  • DOOM sound library (see links section)

Kopiuje do katalogu Amiwolf, ale dźwięku nadal nie ma.
[#2] Re: AmiWolf ECS

@ryshard, post #1

Sorry, że ja nie z rozwiązaniem, ale muszę się spytać. Hula Ci w ogóle AmiWolf_ECS nawet bez dźwięku? Ja mam totalną sieczkę graficzną i nie wiem jak to ruszyć, a do dźwięku to nawet nie "doszłem".. Czy to kwestia jakichś kulawych plików WL6, które trzeba dorzucić z wersji pc? No ja mam na pewno pełną wersję na pc (nie shareware!), ale czy wystarczająco "oryginalną", tego nie wiem..
[#3] Re: AmiWolf ECS

@Michciu, post #2

Skad masz pliki Wolfa? Czasem jakies nowe wydania (np. Z GOGu) moga miec pozmieniane pliki zeby dzialalo to na nowszym sprzecie.
[#4] Re: AmiWolf ECS

@ryshard, post #1

A systemowy katalog Libs?
[#5] Re: AmiWolf ECS

@Michciu, post #2

Na 100% masz niewłaściwe pliki gry. U mnie dopiero ruszyło przy trzeciej wersji jaką znalazłem, wcześniej kaszana na ekranie.
[#6] Re: AmiWolf ECS

@JakubH, post #5

A mógłbyś proszę zaglądnąć z linkiem na priva, cobym te właściwe i sprawdzone pobrał? Byłbym wdzięczny!OK
[#7] Re: AmiWolf ECS

@Michciu, post #6

poszło na priv
[#8] Re: AmiWolf ECS

@ryshard, post #1

Udało Ci się odpalić muzykę w grze? Chciałem tylko nadmienić, że gra z muzą chodzi zdecydowanie wolniej i trzeba grać w jeszcze mniejszym oknie. Oczywiście wszystko zależy od tego na jakim sprzęcie gramy.
[#9] Re: AmiWolf ECS

@JakubH, post #7

Ślicznie dziękujęOK
[#10] Re: AmiWolf ECS

@JakubH, post #8

Już pal licho muzykę, mi wystarczyło by jak uruchomić dźwięki. Wchodzę, pies mnie gryzie, energii ubywa a ja nic nie widzę, bo nie słyszę :).
[#11] Re: AmiWolf ECS

@ryshard, post #10

Przeczytałeś instrukcję w katalogu tools?
[#12] Re: AmiWolf ECS

@ryshard, post #10

Do rysharda, no właśnie, kolega SKOLMAN zadał genialne w swej prostocie, wręcz prowokujące pytanieOK:

Przeczytałeś instrukcję w katalogu tools?


Też to na początku olałem, ale tu leży pies pogrzebany, jak się okazuje nie wystarczy mieć właściwych plików gry WL6 i nie wystarczy przekopiować do LIBS biblioteki doomsound.library, trzeba jeszcze, zanim przekopiujesz pliki na Amigę, wygenerować pliki dźwiękowe na pc. Zwróć proszę uwagę, że w wersji amigowej katalogi LSFX, MUSIC i SFX są puste i muszą zostać wypełnione wcześniej wygenerowanymi na pc plikami odpowiednio *.WAV, *.MUS i *.WAV. Nie jest to jakoś nadto skomplikowane zadanie, ale dość żmudne, zwłaszcza, że trzeba robić dwuetapową konwersję plików muzyki, tj. *.OGG --> *.MID --> *.MUS, natomiast pliki efektów sfx (z katalogu LSFX) należy dodatkowo zdegradować jakościowo, dokładnie jak jest to opisane w music_conversion.txt.

Powodzenia i daj znać, jak efekty!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem