[#1] Forest Dumb
Witam .

Mam polska gre Forest Dumb na dwoch dyskietkach ale pojawia sie ten sam problem mianowicie nie moge jej wlaczyc pyta mnie o kod .Jest jakas lista kodow zeby ja wlaczyc czy jakies magiczne pisane slowo? Problem jest bardziej skomplikowany bo zawsze pyta o inny .
[#2] Re: Forest Dumb

@Tomo, post #1

chwila z gugle i ...
1) 0123
2) 4791
3) 5628
4) 9111
5) 0997
[#3] Re: Forest Dumb

@selur, post #2

tez je wpisywalem nie dziala tutaj chodzi o inny kod pyta mnie o "kolumna 13 wiersz 02" np ale zmienia sie za kazdym razem kiedy restartuje i wgrywam dyskietke od nowa
[#4] Re: Forest Dumb

@Tomo, post #3

no to chodzi o zabezpieczenie oryginalnej gry a nie kody do poziomow.
Musisz szukac oryginalnej instrukcji obslugi gry.
[#5] Re: Forest Dumb

@selur, post #4

właśnie kopie w internecie może znajdę w co wątpię
[#6] Re: Forest Dumb

@Tomo, post #5

To jest taka dodatkowa kartka z kodami w kolumnach. Sporo ich jest ok, racja
[#7] Re: Forest Dumb

@Tomo, post #1

Masz oryginalną wersję tej gry?
[#8] Re: Forest Dumb

@Tomo, post #5

Może tu coś jest:
https://www.ppa.pl/rodzynki/forest-dumb.html
?
pomysł
[#9] Re: Forest Dumb

@Mir3k, post #8

Mam ten sam problem ;(
[#10] Re: Forest Dumb

@amikoksu, post #7

witam.niestety nie jest to oryginal a szkoda bo mialbym latwiej o pomoc a chcialbym sobie w zagrac powrot do przeszlosci :)
[#11] Re: Forest Dumb

@TomK, post #6

Przypuszczam ze to bedzie osobna instrukcja a bardzo chcialo by sie zagrac :)
[#12] Re: Forest Dumb

@Tomo, post #11

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem