[#1] Mortal Kombat 1 & 2 dla CD32
Cześć,

Poszukując nieoficjalnej kompilacji MK 1&2 dla CD32 natrafiłem na pewien blog. Niestety linki do obrazu płyty prowadzą do nieistniejącej strony. Taka kompilacja na pewno istnieje, bo czytałem o niej wątek na EAB. Czy ktoś z Was ma działający link do tejże?
[#2] Re: Mortal Kombat 1 & 2 dla CD32

@davidtychy, post #1

[#3] Re: Mortal Kombat 1 & 2 dla CD32

@snajper, post #2

Czy ta kompilacja działa na CDTV albo na A570?
[#4] Re: Mortal Kombat 1 & 2 dla CD32

@ZbyniuR, post #3

Nie wiem, ale dziękuję koledze "snajper", bo podany link działa wyśmienicie w CD32 - przed chwilą testowany
[#5] Re: Mortal Kombat 1 & 2 dla CD32

@ZbyniuR, post #3

odpaliłem na konfigu CDTV pod WinUAE i dupa - niby na początku próbuje przez chwilę coś czytać z CD, ale jest tylko czarny ekran :rhumbsdown:
[#6] Re: Mortal Kombat 1 & 2 dla CD32

@ZbyniuR, post #3

Przypuszczam że został wykorzystany Whdload w wersji dla CD32, co automatycznie określa na jakim sprzęcie zadziała ta kompilacja.
[#7] Re: Mortal Kombat 1 & 2 dla CD32

@Norbert, post #6

Poza intrem z filmu to jest jakaś różnica w samych grach?
[#8] Re: Mortal Kombat 1 & 2 dla CD32

@ZbyniuR, post #3

To jest wersja whdload, widać po zawartości płyty i typowym mruganiu ekranu podczas doczytywania, trochę bez sensu moim zdaniem przy małej ilości RAM. Płyty stworzone dla CD32 nie uruchomią się na CDTV, na odwrót już tak, płyty dla CD32 mają na początku s-s polecenie freeanim, a dla CDTV rmtm i są używane inne pliki "trademark" do tworzenia takich obrazów, ale tego już nie widać.
[#9] Re: Mortal Kombat 1 & 2 dla CD32

@WyciorX, post #8

Czy na gołej cd32 ta skladnka działa?
[#10] Re: Mortal Kombat 1 & 2 dla CD32

@yogus1982, post #9

jeśli goła cd32 to jest to, co ma konfig cd32 w winuae, to owszem.
[#11] Re: Mortal Kombat 1 & 2 dla CD32

@yogus1982, post #9

Działa, ale mruga ekran podczas doczytywania.
Nawet jakby zrobić wersję bootującą na CDTV, to ten filmik wymaga 300kB/s transferu do odtworzenia.

Dziwię się, że autor slave do whdload nie podzielił danych na pliki, niektóre gry NDOS mają taki zabieg wykonany i mruganie ekranu jest o wiele mniej dokuczliwe niż w przypadku obrazu dysku.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem