[#1] Dungeon Master - poszukiwana solucja z polskiej gazety
Dawno temu posiadałem gazety w których była solucja pierwszej części Dungeon Mastera.
"Amiga Computer Studio" albo "Świat Gier Komputerowych", ale dokładnie nie pamiętam.
Strony gazety miały niebieskie/zielone tło. Solucja była podzielona na 2 lub 3 numery.
Kojarzy mi się też okładka gazety z komputerem w opatrunkach i o kulach ale pewności nie mam.

Gazet już nie mam, ale sentyment pozostał. Ktoś wie w jakim czasopiśmie to było i w których nr.
Może leży to gdzieś w postaci cyfrowej.
[#2] Re: Dungeon Master - poszukiwana solucja z polskiej gazety

@snifferman, post #1

ACS nr 4, 5, 6, 7/96. Do pobrania z https://stare.e-gry.net/czasopisma/amiga-computer-studio/1996, tylko musisz mieć tam konto.
No chyba że to nie ta solucja, bo w ŚGK w sumie też mogła być.

edit: a nie, kurła, tam jest DM2. Ale tak czy inaczej można poszukać tam.

drugi edit: jest pierwsza część w ŚGK 5-6/93.

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2020 13:08:49 przez snajper
[#3] Re: Dungeon Master - poszukiwana solucja z polskiej gazety

@snajper, post #2

W domu sprawdzę czy to to.

A ktoś kojarzy czy ta grafika była na którejś okładce czasopisma... przeszperałem czeluści neta i nie mogłem znaleźć.
link


Ostatnia aktualizacja: 10.08.2020 14:10:35 przez snifferman
[#4] Re: Dungeon Master - poszukiwana solucja z polskiej gazety

@snifferman, post #3

ACS
[#5] Re: Dungeon Master - poszukiwana solucja z polskiej gazety

@fazior, post #4

Numer 3/1998. Wcześniej to przeoczyłem.
Sprawdze to dokładniej w domu.
Dzięki.

Sprawdziłem i jest. Dzięki wszystkim za pomoc.

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2020 14:34:23 przez snifferman
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem