[#1] Rick Dangerous 1 i 2 z możliwością wyłączania kolizji
Witam,

czy ktoś z Was dysponuje Rick Dangerous cz. 1, ale przede wszystkim cz. 2, gdzie można wyłączyć kolizję? Każdy kto ma w domu małego amigowca (a nawet bardzo małego szeroki uśmiech ), wie jak ważną funkcją w grze jest "nieśmiertelność". To spokój duszy dla wszystkich domowników. I nie chodzi mi o "nieskończoną liczbę żyć", czy amunicji, bo takie wersje mam. Wielkie dzięki z góry!
[#2] Re: Rick Dangerous 1 i 2 z możliwością wyłączania kolizji

@Michciu, post #1

Z tego co pamiętam to w pierwszej części(wersja dyskietkowa) kolizję wyłączało się klawiszem Help.

Na wersji Whdload nie działa.
[#3] Re: Rick Dangerous 1 i 2 z możliwością wyłączania kolizji

@drake84, post #2

Niech zgadnę, miałeś wersję scackowaną z trainerem? Oryginalna gra w żadnym wypadku nie ma wyłączania kolizji pod [HELP], więc i wersja WHDLoad nie ma. Zresztą nawet na logikę jest to dziwne żeby autorzy gry dali tak prosty trainer.

Edit: Dodam że na C= jest pełno podobnych cheatów dodanych do różnych gier, ale zazwyczaj pod klawisz C=.

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2020 13:52:59 przez Solo Kazuki
[#4] Re: Rick Dangerous 1 i 2 z możliwością wyłączania kolizji

@Michciu, post #1

Wpisz w Google:

Rick Dangerous (1989)(Micro Style)[cr QTX][t +5 Trilogy]

Rick Dangerous II (1990)(Micro Style)[cr PDX][t +7 SSP]
[#5] Re: Rick Dangerous 1 i 2 z możliwością wyłączania kolizji

@forge, post #4

Śliczne dzięki za sugestie z klawiszem [Help], jak i za nazwy obrazów z odpowiednimi trainerami! Jedna i druga opcja działa jak natura chciałaOK.
[#6] Re: Rick Dangerous 1 i 2 z możliwością wyłączania kolizji

@Solo Kazuki, post #3

Oczywiście, że miałem scrakowana wersję to były lata 90, mało kto miał oryginały 😋
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem