[#1] Szukam starej wersji The Manager z polskimi klubami i składami :)
Misja pewnie beznadziejna, no ale nie zaszkodzi spróbować ;)

Dawno dawno temu, pewnie w okolicach 1994-1995 roku, podmieniłem całość klubów i składów na polskie w grze The Manager (wydanej przez KRON Software). Teksty w grze nie były spolszczone, tylko same kluby i zawodnicy. Widziałem polską wersję tego managera (jest na cd-kach the bird company), no ale to nie to.

To, co było charakterystyczne w tej wesji, to podmieniona muzyka w intro na kawałek T.Love - "Mecz" ;)

Sporo ludzi kopiowało ją ode mnie w Trójmieście, z tego co wiem trafiała dalej :) na the exe company pojawił się wątek o "spolszczonych" grach, gdzie właśnie ta wersja została wspomniana.

No i pytanie: może ktoś na nią przypadkiem trafił i nadal ma gdzieś kopie? Twórczości protrackerowej już nie odzyskam bo to kopiowali nieliczni, ale na tego Managera jeszcze cień nadziei mi pozostał :)

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2021 22:26:26 przez Splavinho
[#2] Re: Szukam starej wersji The Manager z polskimi klubami i składami :)

@Splavinho, post #1

Ooo, zagrałoby się Legią Podbrożnego, Pisza i Zielińskiego, albo Widzewem Citki i Łapińskiego :) Trzymam kciuki żeby się znalazło!
[#3] Re: Szukam starej wersji The Manager z polskimi klubami i składami :)

@vojo, post #2

Dzięki, mam nadzieję że się uda :)
[#4] Re: Szukam starej wersji The Manager z polskimi klubami i składami :)

@vojo, post #2

Mieczysław Agafon to był dopiero zawodnik.
[#5] Re: Szukam starej wersji The Manager z polskimi klubami i składami :)

@mmarcin2741, post #4

Masz już ? jak coś to posiadam.

O to chodzi ??

Dobra nie doczytałem to jakaś dyskietka DATA musiała być.



Ostatnia aktualizacja: 15.02.2021 00:40:32 przez RoniWorlds
[#6] Re: Szukam starej wersji The Manager z polskimi klubami i składami :)

@RoniWorlds, post #5

Nie, to nie ta wersja.... Wydaje mi się, że pozmieniane pliki były na dwóch pierwszych dyskach (ostatni to animacje), więc faktycznie można to potraktować jako data disk :)
[#7] Re: Szukam starej wersji The Manager z polskimi klubami i składami :)

@Splavinho, post #6

Coś mi świta czy przypadkiem nie było tego DATA dysk na jakimś CDCover z gazety i tak coś mi świta że to było na płytce z magazynu AmigaComputerStudio.
[#8] Re: Szukam starej wersji The Manager z polskimi klubami i składami :)

@RoniWorlds, post #7

O, dzięki, to jest jakiś trop :) Trochę mam tych dysków to postaram się tam poszukać
[#9] Re: Szukam starej wersji The Manager z polskimi klubami i składami :)

@Splavinho, post #8

Witam,

ja mam Polskie składy (Sezon 09/10). Ale do niemieckiej wersji Bundesliga Manager Professional (wersja PC). Z tego co wiem nie pasują do „The Manager”.

Pozdrawiam
[#10] Re: Szukam starej wersji The Manager z polskimi klubami i składami :)

@olafmi, post #9

Hej,

Dzięki za info :) Te, których szukam to był właśnie albo 94/95 albo 95/96 i faktycznie te z BM Professional nie będą pasowały do The Manager. Więc szukam dalej, ale efektów się specjalnych nie spodziewam ;)

Choć dzisiaj odnalazłem jeden ze swoich starych modułów z 1997 r., więc cuda się zdarzają ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem