[#1] [A1200] Diggers AGA
Moją ulubioną grą na amigę jest gra Diggers AGA - przeszedłem ją kilka razy - pierwsze razy przechodziłem tą grę na Amidze CD32 i to właśnie przez tą amigę zaznajomiłem się dobrze z tą grą i zostało mi to do dzisiaj :)
Tak się zastanawiam jak by zrobić w tej grze nieskończoną kasę bo chciałem się bawić w inny sposób tą super gierą - nakupować wszystkiego ze sprzętu budować tory wagoniki windy mosty śluzy kombajny do kopania itd. Nie chodzi mi o przechodzenie gry tylko taką budowę coś takiego fajnego ala casual player - leci sobie fajna muzyczka i dla fanu na ostatniej planszy ze znakiem zapytania "?" jest dużo miejsca do popisu na budowanie i można przeciwnika tam fajnie zamknąć w małym regionie planszy do kopania
Ma ktoś pomysł jak zrobić trainer do Diggers AGA dla A1200? Np. Kasa 500 i stoi w miejscu cały czas.

aha jak by ktoś chciał wszystkie mapy do tej gry to mam :)
https://www.mediafire.com/file/6yj545ui7dk31wy/Diggers+AGA+Amiga+1200+CD32+Mapy+Wszystkie+Podpisane+-KoFi-.lha/file 12mb


Ostatnia aktualizacja: 08.03.2023 11:51:37 przez KoFi
[#2] Re: [A1200] Diggers AGA

@KoFi, post #1

A pod whdload nie ma jakiś trailerów? A jakby poszukać cheatów na sieci? Też trochę grałem w Diggersy swojego czasu ale już zapomnialem o co tam chodzi.. natomiast mam ochotę przejść Flashbacka, bo za dzieciaka słabo było to angielskim i nie wiedziałem o co kaman. A teraz mogę być z fabułą na bieżąco podczas gry.
[#3] Re: [A1200] Diggers AGA

@KoFi, post #1

Z tego co widze na sieci to jest jakis oficjalny kod na 500 kasy.

link

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2021 18:56:32 przez kempy
[#4] Re: [A1200] Diggers AGA

@kempy, post #3

Fajnie dzięki bardzo - znam ten trick ale chodzi mi żeby zrobić freeze kasy bo 500 kasy to za mało na dużo zabawek w grze
Pod PC w WinUae to żaden problem zcheatować tą grę na kasę, ale pod amigą to mam problem :(

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2021 19:45:32 przez KoFi
[#5] Re: [A1200] Diggers AGA

@KoFi, post #4

Kiedyś bawiłem się HEX edytorem żeby zmieniać save gry DIGGERS
i to SUPER działało
[#6] Re: [A1200] Diggers AGA

@Cezarykl, post #5

też tak próbowałem pod WinUae, ale jak wpiszesz że jest 9999 kasy w save game to jak wejdziesz na zakupy i kupisz jakieś rzeczy to zostanie ci za dużo kasy i koniec gry się zrobi bo pomyśli że uzbierałeś tyle ile trzeba było na danej planszy i koniec levelu hehehe

Zastanawiam czy tym by się nie dało tego zrobić ale to cholernie trudny program w obsłudze - nie mam pojęcia jak ten gość zrobił save state w turiicanie2
Myślę że tym programem jakoś by można bo siedzi załadowany w pamięci mimo niedosowych gier.
https://www.youtube.com/watch?v=yNY5chUhEF0
[#7] Re: [A1200] Diggers AGA

@KoFi, post #6

HRTMon leży na Aminecie. Poczytaj też wypowiedź JOTD na EAB. To nie jest do końca tak jak piszesz.

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2021 22:05:55 przez mailman
[#8] Re: [A1200] Diggers AGA

@mailman, post #7

no to nie mam pomysłu : ( Pozostanie mi rozgrywka na PC pod WinUae :)
[#9] Re: [A1200] Diggers AGA

@KoFi, post #6

to wstaw sobie tyle,
byle cos kupic w sklepie, a nie wiecej
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem